• چهارشنبه / ۴ تیر ۱۳۹۹ / ۲۱:۲۶
  • دسته‌بندی: آذربایجان غربی
  • کد خبر: 99040403755
  • منبع : نمایندگی آذربایجان غربی

محدودیت های جدید کرونایی در آذربایجان غربی از فردا اعمال می شود

محدودیت های جدید کرونایی در آذربایجان غربی از فردا اعمال می شود

ایسنا/آذربایجان غربی استاندار آذربایجان غربی از اعمال محدودیت های جدید با توجه به افزایش آمار مبتلایان به کرونا در استان خبرداد.

محمدمهدی شهریاری امروز ۴ تیرماه در حاشیه چهل و ششمین جلسه ستاد استانی مقابله و مدیریت بیماری کرونا در جمع خبرنگاران گفت: باتوجه به افزایش آمار مبتلایان به کووید ۱۹،  مراکز آموزش عالی، حوزه های علمیه، فنی و حرفه ای، زبان سراها و کتابخانه ها، مهدهای کودک، استخرهای سرپوشیده، اماکن متبرکه، مساجد و مصلی ها، آزمون های حضوری، قهوه خانه ها، چایخانه ها و سایر مراکز تفریحی، باغ وحش و خانه های بازی در استان از فردا پنجشنبه،۵ تیرماه به مدت ۲ هفته تعطیل خواهند بود.

به گزارش ایسنا، شهریاری ادامه داد: برگزاری هرگونه مراسم  اجتماعی، فرهنگی و همایش ها به حالت تعلیق درآمده و برگزاری مراسم عروسی، تولد و ترحیم در اماکن عمومی و خصوصی از جمله خانه باغ ها به هر عنوان ممنوع است.

وی تاکید کرد: فرمانداران و دستگاه های مربوطه باید بر اجرای دقیق این محدودیت ها نظارت جدی داشته باشند.

شهریاری بی تفاوتی مردم و مسئولین نسبت به کرونا را خطرناک دانست و گفت: این بی تفاوتی و عادی سازی عواقب جبران ناپذیری درپی خواهد داشت.

رئیس ستاد استانی مقابله با کرونا، رفتار عمومی را در غلبه بر کرونا مهم دانست و تصریح کرد: روند بیماری در استان صعودی است و برای عبور کم هزینه از این شرایط علاوه بر تاکید بر رعایت دستورالعمل های بهداشتی، برخی محدودیت ها نیز اجرا می شود.

انتهای پیام