• دوشنبه / ۹ تیر ۱۳۹۹ / ۱۶:۳۰
  • دسته‌بندی: خراسان جنوبی
  • کد خبر: 99040906996
  • خبرنگار : 50028

طی مراسمی؛

پروژه کارآفرینی پرورش طیور هلال احمر خراسان جنوبی به بهره‌برداری رسید

پروژه کارآفرینی پرورش طیور هلال احمر خراسان جنوبی به بهره‌برداری رسید

ایسنا/خراسان جنوبی طی مراسمی با حضور جمعی از مسئولان پروژه داوطلبی و کارآفرینی پرورش طیور اعضای جمعیت هلال احمر در قالب پرورش شتر مرغ در شهرستان قاین به بهره‌برداری رسید.

امروز دوشنبه ۹ تیر با حضور جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی پروژه داوطلبی و کارآفرینی اعضای جمعیت هلال احمر در قالب پرورش شتر مرغ در شهرستان قاین به بهره‌برداری رسید.

به گزارش ایسنا، محمدرضا رضایی، مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی در این مراسم بیان کرد: بررسی تاریخی کشور نشان می‌دهد ایران اسلامی نیازمند یک دکترین برای پیشرفت و نظریه‌ای برای جهش اقتصادی بوده تا بتواند در مقابل دشمن با شرف و عزت مسیر اسلامی خودش را طی کند.

وی ادامه داد: رهبر معظم انقلاب در طول دو دهه گذشته به ویژه با انتخاب شعارهای سال، تعیین سیاست‌های ابلاغی و سخنرانی‌های مکرر تلاش کردند دکترین اقتصاد مقاوتی و پیشرفت این کشور در لایه‌های مختلف نظام را نهادینه کنند.

رضایی با بیان اینکه با توجه به جنگ اقتصادی دشمن، تحقق بخشیدن شعار سال جاری مبنی بر جهش تولید نقش جهاد را ایفا می‌کند، گفت: تولید و اقتصاد مقاومتی، تنها راه برون رفت از توطئه‌های دشمن است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی با اشاره به پروژه کارآفرینی هلال احمر بیان کرد: اعضای داوطلب جمعیت شهرستان قاین در راستای عمل به منویات رهبری، در راه تولید گام برداشتند.

وی با بیان اینکه ۴۰ نفر از امدادگران با ایجاد شرکت تعاونی برای پرورش شتر مرغ اقدام کرده‌اند، اظهار کرد: آورده اولیه افراد برای اجرای پروژه ۹۰۰ میلیون ریال بوده است.

رضایی با اشاره به حمایت‌های هلال احمر از این پروژه بیان کرد: تامین زمین مورد نیاز و زیرساخت‌های لازم و پرداخت ۱۶۰ میلیون ریال کمک نقدی، از جمله حمایت‌های هلال احمر بوده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی ادامه داد: این طرح اولین پروژه داوطلبی و امدادی در سطح خراسان جنوبی و کشوری بوده که در راستای شعار سال تعریف شده است.

وی خاطرنشان کرد: امید است بتوانیم با اجرای اینگونه از طرح‌ها، در عمل به فرمایشات رهبری در عرصه اقتصاد مقاومتی گام برداریم.

انتهای پیام