• جمعه / ۱۳ تیر ۱۳۹۹ / ۰۸:۱۵
  • دسته‌بندی: جهان ورزش
  • کد خبر: 99041309495
  • خبرنگار : 71460

المعز علی: قطر شگفتی ساز جام جهانی ۲۰۲۲ خواهد شد

المعز علی: قطر شگفتی ساز جام جهانی ۲۰۲۲ خواهد شد

آقای گل جام ملت های آسیا قول داد این تیم در جام جهانی ۲۰۲۲ شگفتی ساز شود و تا جایی که ممکن است بالا برود.

به گزارش ایسنا و به نقل از سایت AFC، تیم ملی فوتبال قطر با گلهای المعز علی توانست در جام ملت های آسیا ۲۰۱۹ قهرمان شود و برای نخستین بار جام قهرمانی را بالای سر ببرد. این  تیم در ادامه در کوپا آمه ریکا نیز حضور داشت و به دلیل میزبانی جام جهانی، حضورش در جام جهانی قطعی است.

المعز علی درباره شرایط و پیشرفت های تیم ملی فوتبال قطر و قهرمانی در جام ملت ها گفت: ما با هدف گذر از مرحله یک چهارم نهایی بازیها را شروع کردیم. بعد از مرحله گروهی عراق و کره را شکست دادیم تا راهی مرحله نیمه نهایی شویم ، جایی که میزبان را شکست دادیم. در آن مرحله ما  بلندپرواز تر شدیم. این مسابقات بسیار عالی بود. هدف شخصی من این بود که در بین بهترین مهاجمان آنجا باشم.  خوشبختانه قهرمان شدیم و من نیز آقای گل شدم.

او ادامه داد:  ما از کوپا آمریکا چیزهای زیادی آموختیم و در آنجا خوب بازی کردیم. ما به حدی رسیده ایم که هیچ وقت در خواب نمی دیدیم ؛ ما مقابل تیم بزرگی مثل آرژانتین بازی کردیم. درست است که ما باختیم  اما ما به ترس ذاتی بازی مقابل تیم های بزرگ غلبه کردیم که در آینده به ما کمک می کند.در سال ۲۰۲۲ ، ما در کشور خود در جام جهانی بازی خواهیم کرد ، این بدان معنی است که ما نمی توانیم ترسو باشیم علاوه بر این ، ما به بازی در زمین خانگی و همچنین پشتیبانی گسترده هواداران خود اطمینان خواهیم داشت. باید در جام ملت های بعدی نیز با قدرت ظاهر شویم تا نشان دهیم قهرمانی دوره قبل ما اتفاقی نبوده است. 

علی در پایان گفت: می توانم بگویم هرکسی که به قطر بیاید از کارهایی که این کشور انجام داده تعجب می کند. مردم از استادیوم های سطح جهانی مانند ورزشگاه الجنوب  شگفت زده می شوند که نشان دهنده میراث الوکره است. از الان نمی توانم بگویم ولی قول می دهم در جام جهانی ۲۰۲۲ شگفتی ساز شویم و تا جایی که می شود بالا برویم.

انتهای پیام