• شنبه / ۱۴ تیر ۱۳۹۹ / ۲۰:۵۲
  • دسته‌بندی: گلستان
  • کد خبر: 99041410539
  • خبرنگار : 50049

استاندار گلستان:

بودجه شهرداری‌های گلستان ۲ برابر شد

بودجه شهرداری‌های گلستان ۲ برابر شد

ایسنا/گلستان استاندار گلستان گفت: امسال اعتبار شهرداری های استان گلستان ۵۸۰ میلیارد تومان است که به دو برابر افزایش یافته است. ۴۰ درصد این اعتبارات برای فعالیت های عمرانی در نظر گرفته شده است.

هادی حق شناس امروز در جلسه شورای اداری شهرستان گرگان، با تأکید بر تلاش شهرداریها برای افزایش درآمد پایدار، اظهار کرد: ۳۴ شهرداری در سطح استان داریم که تنها سه شهرداری گرگان، گنبدکاووس و علی آباد کتول درآمدشان بیش از هزینه است.

وی با اشاره به نامناسب بودن فاضلاب استان گلستان، خاطرنشان کرد: متأسفانه با گذشت ۳۰ سال از آغاز طرح فاضلاب گنبدکاووس، هنوز این طرح به نتیجه نرسیده است.

حق شناس به تامین آب گرگان اشاره کرد و گفت: موضوع سد شصت کلاته را پیگیری می کنیم تا مشکلات آب مردم گرگان حل شود.

استاندار گلستان، تحریم های یکجانبه و ظالمانه آمریکا را بدتر از کرونا دانست و افزود: خوشبختانه کشور توانست مسائل اقتصادی خود را در فضای تحریم پیش ببرد.

وی یادآور شد: در استان گلستان نسبت به سال ۹۲ بالغ بر ۴۰ درصد میزان تولیدات محصولات کشاورزی افزایش یافته و تولیدات محصولات کشاورزی در گلستان به پنج میلیون و ۵۰۰ هزار تن رسیده است.

به گزارش ایسنا به نقل از استانداری گلستان، حق شناس به بحث معضلات زیست محیطی کارخانه ید اشاره کرد و گفت: تولیدات این مرکز برای کشور حائز اهمیت است و با حفظ ملاحظات محیط زیستی تلاش کردیم که مشکلات پساب این کارخانه حل شود.

استاندار گلستان بیان کرد: ۲۴۰۰ تخت بیمارستانی در استان وجود دارد و در حال حاضر یک هزار تخت بیمارستانی در حال ساخت است.

انتهای پیام