• یکشنبه / ۱۵ تیر ۱۳۹۹ / ۱۲:۲۶
  • دسته‌بندی: آذربایجان غربی
  • کد خبر: 99041510978
  • منبع : نمایندگی آذربایجان غربی

سفر به دریاچه ارومیه ممنوع شد!

سفر به دریاچه ارومیه ممنوع شد!

ایسنا/آذربایجان غربی فرماندار ارومیه از مسدودسازی مسیرهای منتهی به سواحل دریاچه ارومیه به‌دلیل افزایش تعداد مبتلایان به ویروس کرونا خبرداد.

علیرضا ملامحمدی‌زاده امروز ۱۵ تیرماه در جمع خبرنگاران در خصوص افزایش تعداد مسافران در سواحل دریاچه ارومیه با توجه به وضعیت قرمز استان از نظر شیوع ویروس کرونا، گفت: از روز جمعه  ۱۳ تیرماه مسیرهای منتهی به سمت سواحل از دریاچه از طرف شهر ارومیه مسدود شده است.

فرماندار ارومیه  با اشاره به انتشار تصاویری از تجمع مردم در سواحل دریاچه ارومیه، عنوان کرد: این قسمت مربوط به بخش پایین میان‌گذر شهید کلانتری دریاچه ارومیه است که در حوزه استان آذربایجان‌غربی قرار ندارد.

ملامحمدی‌زاده گفت: با توجه به باز بودن این منطقه و حضور مردم ارومیه نیز در این قسمت، امروز از طریق هماهنگی با فرمانداری ایلخچی در استان آذربایجان‌شرقی، حکم پلمب این منطقه نیز اخذ شده است.

به گزارش ایسنا، وی با بیان اینکه خودمراقبتی و رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی به همراه رعایت پروتکل‌های بهداشتی مهم‌ترین اقدام در زمینه مدیریت و مقابله با شیوع ویروس کرونا است، عنوان کرد: از امروز شنبه محدودیت‌های جدیدی اعمال شده که امیدواریم با همراهی مردم بتوانیم زنجیره انتقال کرونا را قطع کنیم.

انتهای یپام