• دوشنبه / ۱۶ تیر ۱۳۹۹ / ۱۶:۳۱
  • دسته‌بندی: جامعه، شهری
  • کد خبر: 99041612146
  • خبرنگار : 71368

انعقاد تفاهمنامه بین مترو و قوه قضاییه برای پیشگیری از وقوع جرم

انعقاد تفاهمنامه بین مترو و قوه قضاییه برای پیشگیری از وقوع جرم

شرکت بهره برداری مترو و معاونت اجتماعی قوه قضاییه در جهت افزایش آگاهی مردم در زمینه پیشگیری از وقوع جرم تفاهمنامه‌ای را امضا کردند.

به گزارش ایسنا، فرنوش نوبخت - مدیر عامل شرکت بهره‌برداری مترو - در تشریح جزئیات تفاهمنامه با قوه قضائیه گفت: این تفاهمنامه در راستای ارتقای همکاری‌های هر چه بیشتر و آگاهی‌بخشی به شهروندان منعقد می‌شود.

وی با اشاره این که شرکت مترو یکی از شرکت‌های زیر مجموعه شهرداری است که بیشترین ارتباط با شهروندان را دارد که این یک مزیت بزرگ است،اظهارکرد: قبل  از شیوع ویروس کرونا تعداد مسافران مترو یک میلیون و ۹۰۰ هزار نفر بود اما بعد از شیوع کرونا تعداد مسافرانمان به کمتر از یک میلیون نفر کاهش یافته است اما با وجود کاهش تعداد مسافران، بیشترین مخاطب را در یک فضا داریم.

نوبخت با بیان این که شهروندان مشکلات و سوالاتی در زمینه‌های مختلف دارند که قوه قضاییه و معاونت اجتماعی می‌تواند به آن‌ها پاسخ دهد، گفت: می‌توانیم در راستای اطلاع‌رسانی و آگاهی‌بخشی از ظرفیت مترو استفاده کنیم.

به گزارش ایسنا، افتخاری - دبیر شورای ارتقای آگاهی‌های عمومی معاونت اجتماعی قوه قضاییه - اعلام کرد که  در جهت آگاهی‌بخشی به مسافران مترو ۱۱۰ هزار ثانیه کلیپ به شرکت بهره برداری مترو تحویل داده خواهد شد.

انتهای پیام