• سه‌شنبه / ۱۷ تیر ۱۳۹۹ / ۱۰:۲۶
  • دسته‌بندی: اردبیل
  • کد خبر: 99041712494
  • منبع : نمایندگی اردبیل

معاون استاندار اردبیل:

منطقه گردشگری "نئور" به‌زودی تحویل میراث فرهنگی استان اردبیل می‌شود

منطقه گردشگری "نئور" به‌زودی تحویل میراث فرهنگی استان اردبیل می‌شود

ایسنا/اردبیل معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل گفت: به‌زودی منطقه گردشگری تالاب "نئور" به اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری استان تحویل می‌شود.

فرزاد قلندری 17 تیر در جلسه هماهنگی بهره برداری از تالاب نئور با بیان این مطلب، افزود: با ایجاد زیرساخت‌های لازم از ظرفیت تالاب نئور که به عنوان یکی از پتانسیل‌های گردشگری در استان اردبیل شناخته می‌شود برای رونق گردشگری استفاده خواهیم کرد.

وی ادامه داد: منطقه گردشکری تالاب نئور به میراث فرهنگی و گردشگری استان در طی چند روز آینده تحویل داده می‌شود تا پس از طی فرآیند قانونی سرمایه‌گذار واجد شرایط برای مجموعه انتخاب و در قالب طرح مصوب مجموعه نسبت به ایجاد زیر ساخت‌ها و امکانات مورد نیاز گردشگران اقدام شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اردبیل بیان کرد: میراث فرهنگی و گردشگری استان در کوتاه مدت نیز اقدامات متناسبی جهت رفاه حال اهالی و گردشگران برای استفاده از مجموعه انجام می‌دهد.

به گزارش گروه دریافت ایسنا، وی اظهار کرد: بدیهی است تولیت سایر مناطق و تالاب با محیط زیست استان است و باید در این راستا با اهتمام ویژه‌ای ضمن انجام هماهنگی‌ها و برنامه‌ریزی‌های لازم در سریع‌ترین زمان اقدامات لازم را نیز عملیاتی کند.

انتهای پیام