• شنبه / ۲۱ تیر ۱۳۹۹ / ۱۰:۲۷
  • دسته‌بندی: مازندران
  • کد خبر: 99042115092
  • خبرنگار : 50319

پربازدیدترین اخبار ایسنا مازندران در هفته‌ای که گذشت

پربازدیدترین اخبار ایسنا مازندران در هفته‌ای که گذشت

ایسنا/مازندران "چرا "مازندران" کیش نمی‌شود؟، جولان مجدد کرونا در مازندران/ ۷ شهر در وضعیت قرمز، مراسم عروسی موجب برگزاری مراسم عزا می‌شود!، چرا کرونا هربار علائمی متفاوت دارد؟ و درختانی که داروی مرگ می نوشند!" در صدر اخبار مورد توجه و پربازدید این هفته ایسنا در مازندران بود که می‌توانید آنها را در این گزارش مرور کنید.

چرا "مازندران" کیش نمی‌شود؟

کارشناسان معتقدند با توجه به ظرفیت ساحل و دریای خزر می توان با یک برنامه ریزی درست و جامع و بسترسازی های لازم مازندران را به قطب گردشگری دریایی کشور تبدیل کرد و حتی از قشم و کیش نیز پیشی گرفت اما نکته قابل توجه این است آیا این استان که در پیک های سفر جمعیتی دو و گاها سه برابر را در خود تجربه می کند پتانسیل این جذب گردشگر را دارد؟

جولان مجدد کرونا در مازندران/ ۷ شهر در وضعیت قرمز

مسافرت های غیرضرور، برگزاری مراسمات عروسی و عزا، گشایش مجدد مساجد، اماکن مذهبی، زیارتگاه ها و صحن بقاع متبرکه، بازگشایی اماکن و محیط های فرهنگی و ورزشی و از سر گرفتن رقابت های ورزشی در عرصه های مختلف، عدم اجرای پروتکل ها و رعایت نکردن فاصله گذاری اجتماعی همراه با سهل انگاری بیش از حد مردم باعث شد تا بار دیگر لشگر تقریبا شکست خورده کرونا، جانی دوباره گرفته و با فرصت طلبی از غفلت مردم و مسئولان، تاخت و تاز مجدد مرگ را در ایران و مازندران آغاز کند.

مراسم عروسی موجب برگزاری مراسم عزا می‌شود!

رییس دانشگاه علوم پزشکی بابل گفت: برگزاری مراسم عروسی به مراسم عزا ختم خواهد شد.

این خبر را با کلیک بر تیتر، دنبال کنید.

چرا کرونا هربار علائمی متفاوت دارد؟

ایسنا/مازندران تب، لرز، سردرد، سرفه، گلودرد، تنگی نفس، از بین رفتن حس بویایی و چشایی، تهوع، استفراغ، اسهال، گیجی، بدن درد، التهاب چشمی، مشکلات کلیوی و حتی سکته های مغزی یا قلبی همگی علائمی هستند که شاید هر کدام به بیماری خاصی مربوط بوده و یا در سال‌های گذشته نسخه های متفاوتی برای درمان داشتند اما حتما متعجب خواهید شد اگر بدانید تمامی این علائم می تواند در اثر ورود یک ویروس در بدن ایجاد شود.

درختانی که داروی مرگ می نوشند!

با وجود تلاش چند دهه‌ای مسئولان در مازندران، به نظر می‌رسد معضل زباله در این استان، راه به جایی نخواهد برد و تهدیدهای انسانی و زیست محیطی به همراه دارد، زباله‌ای که در دل جنگل‌های هیرکانی دفن می‌شوند و طرفداران محیط زیست، از این موضوع گلایه‌های فراوانی دارند.

انتهای پیام