• یکشنبه / ۲۲ تیر ۱۳۹۹ / ۱۴:۲۵
  • دسته‌بندی: کرمانشاه
  • کد خبر: 99042216416
  • منبع : نمایندگی کرمانشاه

کشف 389 کیلوگرم مواد مخدر توسط پلیس کرمانشاه

کشف 389 کیلوگرم مواد مخدر توسط پلیس کرمانشاه

ایسنا/کرمانشاه فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از انهدام دو باند تهیه و توزیع مواد مخدر و کشف 389 کیلوگرم تریاک با تلاش و کارهای اطلاعاتی پلیس کرمانشاه خبر داد.

 سردار علی اکبر جاویدان در این خصوص اظهار داشت: پس از اطلاع ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان از فعالیت اعضای دو باند که قصد انتقال مقدار زیادی تریاک از استانهای جنوبی کشور به کرمانشاه را داشتند، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: در همین راستا ماموران با انجام کارهای اطلاعاتی موفق به شناسایی مسیر حرکتی اعضای یکی از باندها شده و پس از مدتی تعقیب نامحسوس خودروی آنها که دو دستگاه کامیون و پژو 405 بود را در ورودی شهر کرمانشاه متوقف کردند.

 جاویدان تصریح کرد: پس از توقیف خودروها و در بازرسی های صورت گرفته، 104 کیلوگرم تریاک کشف و چهار نفر نیز در این رابطه دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه ادامه داد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همچنین با شناسایی اعضای باند دوم و اینکه قرار است به وسیله یک دستگاه کامیون مقدار زیادی تریاک را منتقل کنند، کارهای اطلاعاتی لازم را انجام دادند.

وی خاطرنشان کرد: با ردیابی کامیون مورد نظر در استان فارس، موضوع به پلیس مبارزه با مواد مخدر شیراز گزارش و کامیون مورد نظر توقیف شد.

 جاویدان ادامه داد: در بازرسی های انجام شده از این کامیون 285 کیلوگرم ماده مخدر تریاک کشف شد.

رئیس پلیس استان کرمانشاه همچنین از دستگیری دو نفر در این رابطه خبر داد و گفت: تلاش برای شناسایی و دستگیری سایر همدستان اعضای این دو باند ادامه دارد.

انتهای پیام