• چهارشنبه / ۲۵ تیر ۱۳۹۹ / ۱۰:۱۹
  • دسته‌بندی: خبر بازار
  • کد خبر: 99042518542
  • خبرنگار : 30054

بانک تجارت اعلام کرد

استفاده از سامانه بانکداری اینترنتی تنها با رمز دوم یکبار مصرف

استفاده از سامانه بانکداری اینترنتی تنها با رمز دوم یکبار مصرف

انجام تراکنش های بانکی در سامانه بانکداری اینترنتی بانک تجارت تنها با استفاده از رمز دوم یکبار مصرف امکانپذیر خواهد بود.

به گزارش ایسنا، بنابراعلام روابط عمومی بانک تجارت، به منظور افزایش امنیت و سهولت استفاده کاربران سامانه بانکداری اینترنتی ، از تاریخ ۲۴ تیر ماه برای انجام تراکنش های برداشت وجه از حساب شامل انتقال وجه، خرید شارژ پرداخت قبوض و...) رمز دوم ثابت کاربرد نداشته و استفاده از رمز دوم یکبار مصرف الزامی است.

کاربران سامانه بانکداری اینترنتی بانک تجارت برای انجام تراکنش های برداشت از حساب خود کافیست بجای رمز دوم ثابت گزینه دریافت رمز پیامکی را انتخاب کرده تا رمز دوم یکبار مصرف از طریق شماره تلفن همراه ثبت شده در اطلاعات حساب در اختیار آنان قرار گیرد.

آن دسته از مشتریانی که شماره تلفن همراه آنان مغایر با شماره ارائه شده به بانک بوده می توانند به نزدیکترین شعبه بانک تجارت مراجعه کرده و شماره تلفن همراه جدید خود را معرفی کنند.

مشتریان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به پایگاه اطلاع رسانی بانک تجارت به نشانی www.tejaratbank.ir مراجعه یا با مرکز ارتباط مشتریان به شماره ۱۵۵۴ تماس حاصل نمایند.

انتهای رپرتاژ آگهی