• چهارشنبه / ۲۵ تیر ۱۳۹۹ / ۱۷:۱۴
  • دسته‌بندی: سیاست داخلی
  • کد خبر: 99042519124
  • خبرنگار : 71511

در پیام تسلیت حزب مردم‌سالاری مطرح شد؛

سرحدی‌زاده مبارز دوران ستم‌شاهی، حامی جدی کارگران و از فعالان تحزب در کشور بود

سرحدی‌زاده مبارز دوران ستم‌شاهی، حامی جدی کارگران و از فعالان تحزب در کشور بود

در پی درگذشت ابوالقاسم سرحدی‌زاده، پیام تسلیتی از سوی حزب مردم‌سالاری صادر شد.

به گزارش ایسنا متن کامل این پیام به شرح زیر می‌باشد.

و من المومنین رجال، صدقوا ما عاهدوالله علیه​

خبر آسمانی شدن مهندس ابوالقاسم سرحدی‌زاده موجب تأثر و تألم فراوان شد. ایشان از مبارزان دوران ستم ‌شاهی بود که بارها طعم تلخ زندان را در آن سال‌های غربت و دلتنگی چشیده بود.

مرحوم سرحدی‌زاده به عنوان وزیر کار دولت مهندس میرحسین موسوی منشا خدمات فراوان و از جمله حمایت قانونی و بی‌دریغ از کارگران زحمتکش ایران بود. پیگیری قانون کار به نفع این طبقه اجتماعی و از جمله پشتیبانی جدی دولت از آنان از طریق استفتاء از امام خمینی(ره) و پاسخ مبسوط رهبر کبیر انقلاب اسلامی در زمینه ولایت مبسوط الید فقیه و دولت اسلامی برای پرداخت حقوق حقه کارگران از آثار باقیمانده خدمات آن حامی جدی کارگران و آن عزیز از دست رفته است.

ایشان علاوه بر وزارت و نمایندگی مجلس با دبیر کلی حزب اسلامی کار و عضویت در شورای مرکزی خانه کارگر فعالیت‌های منسجم سیاسی و تشکیلاتی را تقویت کرد و از فعالان تحزب در کشور بود؛ حزب مردم‌سالاری علاوه بر عرض تسلیت به پیشگاه مردم سرافراز ایران و به ویژه همسر و فرزندان و دیگر اعضای خانواده ایشان، به تمامی اعضای حزب اسلامی کار و خانه کارگر و دبیران کل احزاب و نمایندگان ادوار مجلس و مدیران خدوم کشور نیز تسلیت گفته و از خداوند سبحان، رحمت بیکران الهی را برای آن فقید سعید مسألت دارد.

روحش شاد و راهش مستدام باد.

انتهای پیام