• شنبه / ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ / ۰۹:۵۵
  • دسته‌بندی: فلسطین
  • کد خبر: 99051107376
  • خبرنگار : 71496

جنبش جهاد اسلامی فلسطین: به مقاومت ادامه می دهیم

جنبش جهاد اسلامی فلسطین: به مقاومت ادامه می دهیم

جنبش جهاد اسلامی فلسطین در بیانیه ای برای تبریک عید قربان ضمن هشدار درباره برخی تبلیغات برای عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی، بر عزم و اراده این جنبش برای ادامه مسیر جهاد و مقاومت تاکید کرد.

به گزارش ایسنا، به نقل از المسیره، جنبش جهاد اسلامی فلسطین در بیانیه‌ای ضمن تبریک عید قربان به مردم فلسطین و اسرای مقاومت و خانواده‌های آنها و نیز خانواده‌های شهدای مقاومت و نیز امت عربی و اسلامی، بر ادامه حرکت خود در مسیر جهاد و مقاومت برای دفاع از مقدسات و اصول و حفاظت از فلسطین تاکید کرد.

این جنبش در ادامه امت اسلامی را به اتحاد برای مقابله با دشمن و کنار گذاشتن اختلاف‌نظرها با هدف بازیافتن نقش خود در متوقف کردن جنگ‌ها و آشوب‌ها دعوت کرد.

جهاد اسلامی با تاکید بر اینکه وحدت امت ما امید و آرزوی تمامی ملت‌های پر افتخار آن و راهی به سوی بازیافتن نقش رهبری آن است، از تمامی رهبران، علماء و پیشگامان امت اسلامی خواست اختلافات خود را کنار بگذارند و برای متوقف کردن جنگ‌ها و فتنه‌ها و تحقق وحدت و پایان دادن به اختلاف‌نظرها تلاش کنند.

این جنبش در ادامه به امت اسلامی و ملت‌های آن درباره کسانی که عادی‌سازی را تبلیغ کرده و به دنبال آغاز روابط با دشمن صهیونیستی هستند هشدار داده و آنها را فتنه برانگیز و روشن کننده آتش جنگ‌ها توصیف کرد.

انتهای پیام