• یکشنبه / ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ / ۰۹:۳۵
  • دسته‌بندی: دفاعی - امنيتی
  • کد خبر: 99051208256
  • منبع : ارتش جمهوری اسلامی ایران

فرمانده قرارگاه عملیاتی شمال‌شرق نزاجا:

ارتش تمام توان خود را برای مبارزه با کرونا به میدان آورد

ارتش تمام توان خود را برای مبارزه با کرونا به میدان آورد

امیر سرتیپ دوم ستاد امیر رضا آذریان گفت: در موضوع کرونا ارتش از همان ابتدا تمام ظرفیت‌های خود برای کمک به بهبود این بیماران به میدان آورد.

به گزارش ایسنا، امیر سرتیپ دوم ستاد امیر رضا آذریان فرمانده قرارگاه عملیاتی شمال‌شرق نیروی زمینی ظهر امروز در دیدار با هادی حق شناس استاندار گلستان گفت: نیروهای مسلح کشورمان برای کمک به مردم تردیدی به خود راه نمی‌دهند و همیشه آمادگی صد در صدی دارند.
وی گفت: ارتش نیز مانند سایر نیروهای مسلح همواره کنار مردم بوده و در بلایای طبیعی به وظیفه ذاتی خود عمل می کند.
فرمانده قرارگاه عملیاتی شمال شرق نزاجا افزود: در موضوع کرونا نیز ارتش از همان ابتدا تمام ظرفیت‌های خود برای کمک به بهبود این بیماران به میدان آورد.
به گفته وی رزمایش بیولوژیک با محوریت نیروی زمینی، ایجاد نقاهتگاه بیماران کرونایی و کمک به تولید ماسک و ضدعفونی معابر و اماکن شهری از اقدامات ارتش در دوران کروناست.
او تأکید کرد: بهترین شیوه ارزیابی، رضایت فرمانده معظم کل قوا از عملکرد ما است که همیشه تلاش کرده‌ایم فرمایشات ایشان را سرلوحه اقدام و عمل خود قرار دهیم.
هادی حق شناس استاندار گلستان نیز در این دیدار ضمن تقدیر از حضور حماسی ارتش در صحنه‌های مختلف اجتماعی و فرهنگی، خاطرنشان کرد: امروز، ارتش با جانفشانی نیروهای انقلابی خود شعار ارتش فدای ملت را به اثبات رسانده که این نشان دهنده ولایتمداری ارتش است.
همچنین در این نشست درباره تسهیل در انجام همکاری‌های دو جانبه ارتش و استانداری گلستان در راستای مبارزه با کرونا و حل مشکلات و معضلات اراضی شوره‌زار بندرترکمن و برخی موارد دیگر تبادل نظر شد.


انتهای پیام