• دوشنبه / ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ / ۱۲:۱۷
  • دسته‌بندی: ادبیات و کتاب
  • کد خبر: 99051309444
  • خبرنگار : 71626

«خودم داستان می‌خوانم» برای کودکان

«خودم داستان می‌خوانم» برای کودکان

مجموعه پنج‌جلدی «خودم داستان می‌خوانم»، قصه‌هایی از خرگوش ناقلا برای کودکان منتشر شد.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی انتشارات مدرسه، این مجموعه با هدف افزایش مهارت‌های خواندن، نوشتن، شنیدن و سخن گفتن کودکان سال‌های نخست دبستان توسط این انتشارات منتشر شده است. 

«دعوت از خرگوش ناقلا»، «سطل چسب خرگوش ناقلا»، «خرگوش گنده»، «سوسیس‌های خرگوش ناقلا» و «گنج خرگوش ناقلا» عنوان‌های مجموعه «خودم داستان می‌خوانم» هستند. این مجموعه، داستان خرگوش ناقلا و سه حیوان دیگر است که توسط مهدی ضرغامیان بر اساس متنی از انید بلیتون ترجمه و بازآفرینی شده است. 

در معرفی این مجموعه عنوان شده است: «خودم داستان می‌خوانم» علاوه بر داستان‌خوانی سعی دارد با تمرینات متنوعِ مرتبط با داستان مانند پرسش‌های شفاهی و کتبی، درک معنای لغات فارسی، ترکیب‌بندی، جمله‌سازی، نمایش‌نامه‌نویسی و خلاصه نویسی  چهار مهارت عنوان‌شده را در کودکان تقویت کند. 

همچنین در پایان هر یک از جلدها نقابی از شخصیت‌های داستان کشیده شده است که کودکان می‌توانند به کمک آن‌ها نمایش‌نامه نوشته‌شده را اجرا کنند. 

مجموعه پنج‌جلدی «خودم داستان می‌خوانم» با صفحات مصور و اندازه خشتی در فروشگاه‌های سراسر کشور و فروشگاه آنلاین پخش مدرسه  https://pakhshmadreseh.ir/ در دسترس مخاطبان قرار دارد.

انتهای پیام