• دوشنبه / ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ / ۱۲:۴۶
  • دسته‌بندی: هرمزگان
  • کد خبر: 99051309493
  • منبع : نمایندگی هرمزگان

برگزاری دادگاه آنلاین در میناب از طریق ارتباط الکترونیک با دادسرا و زندان بندرعباس

برگزاری دادگاه آنلاین در میناب از طریق ارتباط الکترونیک با دادسرا و زندان بندرعباس

ایسنا/هرمزگان دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان هرمزگان از برگزاری دادگاه آنلاین در شهرستان میناب از طریق ارتباط الکترونیک با دادسرا و زندان بندرعباس خبر داد.

مجتبی قهرمانی صبح امروز(۱۳ مردادماه) در جمع خبرنگاران، با اعلام اینکه با توجه به شرایط فعلی و لزوم پیشگیری از انتشار ویروس کرونا، استفاده حداکثری و به موقع از ابزار الکترونیک اهمیت مضاعفی یافته است از برگزاری دادگاه آنلاین از طریق ارتباط الکترونیک دادگستری میناب با دادسرا و زندان بندرعباس خبر داد.

وی در این خصوص اظهار کرد: در راستای رسیدگی به پرونده ای که دیوان عالی کشور به دادگاه میناب به عنوان شعبه هم عرض ارجاع داده است، به دلیل زندانی بودن متهم در ندامتگاه بندرعباس و همچنین ضرورت حضور نماینده دادستان، ارتباط آنلاین میان دادگاه مربوطه در شهرستان میناب با دادسرای عمومی و انقلاب بندرعباس و زندان این شهرستان صورت پذیرفت و رسیدگی به این پرونده از طریق دادرسی الکترونیک انجام شد.

دادستان مرکز استان هرمزگان در پایان خاطرنشان کرد: هم اکنون امکان برگزاری دادگاه‌های آنلاین در سریعترین زمان ممکن در استان فراهم گردیده که تلاش‌های معاونت آمار و فناوری اطلاعات و حمایت‌های همه جانبه ریاست کل دادگستری استان و همچنین استقبال قضات از این موضوع نتیجه تحقق این امر مهم است.

انتهای پیام