• پنجشنبه / ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ / ۰۰:۰۸
  • دسته‌بندی: مجلس
  • کد خبر: 99051611917
  • خبرنگار : 71132

بازدید نمایندگان تهران از شرکت واگن‌سازی تهران

بازدید نمایندگان تهران از شرکت واگن‌سازی تهران

سخنگوی مجمع نمایندگان استان تهران جزییات بازدید نمایندگان تهران از شرکت واگن‌سازی تهران را تشریح کرد.

علی خضریان در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به بازدید امروز (چهارشنبه) مجمع نمایندگان استان تهران از شرکت واگن سازی شهر تهران گفت: جلسه‌ای با مسئولان این شرکت و همچنین رئیس شورای شهر درباره مشکلات واگن‌سازی برگزار شد و دلایل نیمه تعطیل بودن این کارخانه هم مورد بررسی قرار گرفت.

وی افزود: بحث نیمه تعطیل شدن این کارخانه به دلایل مشکلات مالی بوده که باید میان شورای شهر و دولت برای رفع مشکلات هماهنگی‌هایی صورت بگیرد و مقرر شد مجلس هم در این باره کمک‌های لازم را داشته باشد.

خضریان ادامه داد: آن چه در این بازید بسیار خوشحال کننده بود این است که بخشی از تولیدات شرکت واگن‌سازی تهران در حوزه‌های ساخت تجهیزات و دستگاه‌های مختلف در سال های اخیر توسط شرکت‌های دانش‌بنیان کشورمان بومی سازی شده است. مقرر شد مجلس در بحث اعتبارات مورد نیاز برای سرپا شدن این کارخانه ورود کند و از همه ظرفیت‌های قانونی و نظارتی خود برای وصول مطالبات قانونی شورای شهر به ویژه در بحث مترو حمایت‌های لازم را داشته باشد.

به گفته وی، غلامحسین رضوانی، اقبال شاکری، علی خضریان، سیدمحمود نبویان، سیدنظام الدین موسوی و محسن پیرهادی در این بازدید حضور داشتند.

انتهای پیام