• پنجشنبه / ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ / ۱۸:۲۰
  • دسته‌بندی: لرستان
  • کد خبر: 99051612413
  • خبرنگار : 50177

نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس:

گازرسانی به مناطق محروم باعث نجات منابع طبیعی می‌شود

گازرسانی به مناطق محروم باعث نجات منابع طبیعی می‌شود

ایسنا/لرستان نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی گفت: گازرسانی به مناطق محروم و روستاها باعث نجات منابع طبیعی می‌شود.

مرتضی محمودوند امروز ۱۶ مرداد در دیدار با مدیرعامل شرکت گاز لرستان با  تقدیر و تشکر از شرکت گاز استان توجه به مناطق محروم و روستاها را از اولویت‌های همه دستگاه‌ها به‌ویژه شرکت گاز دانست و اظهار کرد: گازرسانی به روستاها و مناطق محروم باعث جلوگیری از تخریب جنگل‌ها و مراتع می‌شود.

وی افزود: استفاده از گاز در روستاهای محروم علاوه بر آسایش و رفاه مردم در نگهداری درختان بلوط در زاگرس  که برند بسیار ممتازی برای استان محسوب می‌شود مؤثر است.

محمودوند با بیان اینکه گازرسانی به مناطق محروم و روستاها باعث نجات ثروت ملی و منابع طبیعی می‌شود، تصریح کرد: خدمت به محرومین و مظلوم‌ترین به‌ویژه مردم لرستان که همواره مدافع سرسخت نظام هستند در تمام ابعاد یک وظیفه بوده زیرا در گذشته در حق این افراد ظلم، ستم و اجحاف شده است.

نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس گفت: امروز داشتن مقام اول بیکاری  به علت کوتاهی برخی از مسئولان زیبنده این استان نیست و به‌عنوان خادم مردم هر جا لازم باشد هزینه شویم این آمادگی را در دفاع از مردم خواهم داشت.

وی در ادامه پیگیر روند گازرسانی به روستاهای حوزه انتخابیه خرم‌آباد و چگنی شد و عنوان کرد: توجه به روستاها در بحث گازرسانی مهم و ضروری است و باید در اولویت قرار گیرد.

در ادامه این دیدار، کرم گودرزی مدیرعامل شرکت گاز لرستان گزارش عملکردی را در بحث گاز استان ارائه داد و گفت: شش‌ماهه نخست امسال علیرغم مشکلات مالی و بحث کرونا ۱۰۰ روستا در استان از نعمت گاز برخوردار می‌شوند.

وی به محور گازرسانی به روستاهای تشکن و شاهیوند چگنی اشاره کرد و گفت: این دو پروژه مشکل پیمانکار داشته که مشکل برطرف شده و با تمام توان کار گازرسانی به این روستاها را انجام می‌دهند.

وی از محمودوند نماینده مردم لرستان خواست که بحث احداث نیروگاه کلاس اف در خرم‌آباد را پیگیری کنند.

انتهای پیام