• یکشنبه / ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ / ۱۵:۰۲
  • دسته‌بندی: کهگیلویه و بویراحمد
  • کد خبر: 99051913885
  • خبرنگار : 30450

رئیس حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد:

فیلم "بمب" مقام اول جشنواره بین المللی یک دقیقه قرنطینه را کسب کرد

فیلم "بمب" مقام اول جشنواره بین المللی یک دقیقه قرنطینه را کسب کرد

ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد رئیس حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد از کسب مقام اول بخش ویژه اولین جشنواره بین المللی فیلم های یک دقیقه ای قرنطینه توسط این مرکز خبر داد.

"شریف اسلامی" افزود : فیلم انیمیشن "بمب" از تولیدات حوزه هنری استان به کارگردانی حمید شیرمردی در اولین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه یک دقیقه قرنطینه عنوان نخست را کسب کرد.
وی تصریح کرد: این فیلم در قالب انیمیشن به تهدیدات ویروس کرونا برای جامعه و لزوم فاصله گذاری اجتماعی می پردازد و با همکاری دانشگاه علوم پزشکی یاسوج تولید شده است.
رئیس حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: آئین اختتامیه این جشنواره با حضور هنرمندان و مسئولان شهرداری تهران در برج میلاد برگزار شد و این فیلم در میان ۸۶ فیلم راه یافته به بخش مسابقه این جشنواره توانست مقام اول و لوح طلایی جشنواره را از آن خود کند.
اسلامی تاکید کرد: رضا بنفشه خواه، سعید سلطانی، وحید موساییان، غلامحسین شاه علی، سیروس کهوری نژاد، آزیتاموگویی، ساغر خواجه امیری داوری این جشنواره را بر عهده داشتند.
وی ادامه داد: فیلم بمب پیش از این به همراه ۸ فیلم دیگر از حوزه هنری استان بخش مسابقه جشنواره فیلم کووید ۱۹ هندوستان راه یافته و در آن کشور به نمایش درآمده بود.
رئیس حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد همچنین کسب مقام اول بخش انیمیشن جشنواره هند توسط فیلم «چرت و پرت» و راه یابی فیلم« پاکبان ضد ویروس نیست» به جشنواره فیلم انگلیس را از دیگر موفقیت های هنرمندان فیلمساز استان در سال جاری عنوان کرد.
انتهای پیام