• دوشنبه / ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ / ۱۶:۱۹
  • دسته‌بندی: آموزش
  • کد خبر: 99052014833
  • خبرنگار : 71567

مهلت توزیع کارت آزمون کارشناسی ارشد علوم پزشکی تمدید شد

مهلت توزیع کارت آزمون کارشناسی ارشد علوم پزشکی تمدید شد

مهلت توزیع کارت آزمون کارشناسی ارشد علوم پزشکی تا فردا سه شنبه ۲۱ مرداد ماه تمدید شد.

به گزارش ایسنا، آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی روزهای ۲۳ و ۲۴ مرداد برگزار می‌شود و توزیع کارت ورود به جلسه، برگه راهنما و سایر اطلاعات مربوط به اجرای آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی داوطلبان نیز که از روز ۱۹ مرداد آغاز شده ، تا ۲۱ مرداد تمدید شد.

بر اساس اعلام مرکز سنجش آموزش پزشکی تعداد ۸۱ هزار و ۱۷ نفر در آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی سال ۹۹ ثبت نام کرده‌اند و از ورود داوطلبان فاقد کارت ورودی آزمون و کارت شناسایی (کارت ملی یا شناسنامه)، به جلسه آزمون ممانعت به عمل خواهد آمد.

آزمون کارشناسی ارشد گروه پزشکی (طی نوبت های صبح و عصر) روزهای پنجشنبه ۲۳ مرداد و جمعه ۲۴ مرداد بر اساس پروتکل های بهداشتی در ۳۵ حوزه امتحانی برگزار می‌شود.

طبق اعلام وزارت بهداشت، داوطلبان فقط مجاز هستند مداد، پاک کن، کارت شناسایی معتبر و ماسک (و فقط برای ۷ رشته مشخص شده ماشین حساب ساده) به همراه داشته باشند.

به منظور رعایت نکات بهداشتی و حفظ سلامتی کلیه داوطلبان، افرادی که مبتلا به بیماری کرونا هستند از سایر داوطلبان جدا شده و در فضایی مجزا امتحان خواهند داد و برای حفظ سلامتی، کلیه داوطلبان باید پس از اتمام آزمون تا زمان اعلام عوامل اجرایی آزمون ، همچنان در صندلی خود مستقر باشند تا مجوز خروج به تدریج و با رعایت فاصله اجتماعی، صادر شود.

انتهای پیام