• دوشنبه / ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ / ۱۶:۵۵
  • دسته‌بندی: حقوقی و قضایی
  • کد خبر: 99052014870
  • منبع : قوه قضاییه

حضور معاون دادستان کل کشور در یک کارخانه داروسازی

حضور معاون دادستان کل کشور در یک کارخانه داروسازی

مرکز رسانه قوه قضاییه اعلام کرد: در پی انتشار خبری در روز گذشته در یکی از رسانه‌ها مبنی بر تعطیلی کارخانه «لابراتوار و داروسازی و بهداشتی شفا» با پانصد کارگر، صبح امروز معاون دادستان کل کشور در راستای سیاست قوه قضاییه در دوره تحول مبنی بر حمایت قضایی از تولید و سرمایه گذاری در کشور، در محل این کارخانه در کرج حضور یافت.

به گزارش ایسنا به نقل از مرکز رسانه قوه قضاییه، سعید عمرانی ضمن بازدید از بخش‌های مختلف کارخانه لابراتوار و داروسازی و بهداشتی شفا در جریان روند تولید و محصولات قرار گرفت و در نشستی  با مسئولان کارخانه مشکلات موجود را مورد بررسی قرار داد.

در جریان این نشست که تعدادی از معاونان دادگستری استان البرز هم حضور داشتند، مشکل قضایی این کارخانه مبنی بر صدور اجراییه و دستور توقیف کارخانه به دلیل بدهی کلان به یک شکایت یک شرکت بزرگ دولتی بررسی گردید.

در این بازدید مقرر شد که جلسه‌ای با حضور قضات دادگستری استان البرز و مدیریت کارخانه برای حل و فصل موضوع برگزار شود تا مسئولان کارخانه بتوانند بدهی خود را که طلب یک شرکت بزرگ دولتی است، به صورت اقساط پرداخت کنند و دغدغه تولید مرتفع شود.

معاون دادستان کل کشور در جریان این بازدید، معاون دادگستری البرز را مامور کرد که ظرف همین هفته نسبت به برگزاری جلسه و رفع مشکلات اقدام کند.

عمرانی در حاشیه این بازدید ابراز امیدواری کرد که با حمایت‌های صورت گرفته طی ۱۰ روز آینده مشکلات این کارخانه که تولیدات موثری در حوزه دارویی دارد، حل شود.

انتهای پیام