• سه‌شنبه / ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ / ۰۸:۳۹
  • دسته‌بندی: قزوین
  • کد خبر: 99052115129
  • خبرنگار : 50061

در آزادراه «زنجان– قزوین»؛

کودک ۲ ساله قربانی سرعت راننده شد

کودک ۲ ساله  قربانی سرعت راننده شد

ایسنا/قزوین رئیس پلیس‌راه استان قزوین از واژگونی یک دستگاه خودرو ۲۰۶ و کشته شدن یک تن و مصدومیت چهار نفر در قزوین خبر داد.

سرهنگ فرهاد ذاکری‌منش اظهارکرد: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک مورد واژگونی در آزادراه «زنجان– قزوین» بعد از پمپ بنزین ترنج نرسیده به عوارضی، بلافاصله عوامل انتظامی و پلیس‌راه برای بررسی موضوع در محل حاضر شدند.

وی افزود: در بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد یک دستگاه خودرو پژو ۲۰۶ با پنج سرنشین در لاین سوم پس از برخورد با نیوجرسی، واژگون و چهار سرنشین خودرو مصدوم و متأسفانه یک کودک ۲ ساله به‌علت شدت ضربات وارده در دم فوت کرده است.

بنابراعلام مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی استان قزوین، ذاکری‌منش با اشاره به اینکه مصدومان حادثه توسط عوامل امدادی به مراکز درمانی منتقل شدند، تصریح کرد: کارشناسان پلیس‌راه علت حادثه را عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه ناشی از تخطی از سرعت مطمئنه اعلام کردند.

رئیس  پلیس ‌راه استان در پایان خاطرنشان کرد: رانندگان عزیز به‌منظور پیشگیری از تصادفات، توجه به قوانین راهنمایی و رانندگی را جدی گرفته و با سرعت مطمئنه و با  تمرکز  بیشتر بر امر رانندگی، سلامت خود و دیگران را به مخاطره نیندازند.

انتهای پیام