• سه‌شنبه / ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ / ۱۳:۳۶
  • دسته‌بندی: فارس
  • کد خبر: 99052115531
  • خبرنگار : 50029

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان:

آزادی ۱۷ زندانی از محل موقوفات مرتبط در فارس

آزادی ۱۷ زندانی از محل موقوفات مرتبط در فارس

ایسنا/فارس مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان فارس، گفت: با استفاده از موقوفات مرتبط، زمینه آزادی ۱۷ زندانی جرائم غیرعمد، از زندان‌های فارس فراهم شده است.

حجت الاسلام سیدعباس موسوی با بیان اینکه آزادی زندانیان جرائم غیرعمد و تامین کمک‌های معیشتی، از برنامه‌های اوقاف و امور خیریه فارس در دهه ولایت و امامت بوده است، گفت: از محل نیت واقفان و موقوفات مرتبط، در این ایام مبارک، ۲۰ میلیارد ریال کمک معیشتی بین ایتام در فارس توزیع شده است.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی اوقاف فارساو افزود: کمک‌های معیشتی از محل موقوفه زالی شیراز تامین و به ایتام تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره)، بهزیستی و مؤسسات خیریه اختصاص یافته است.

موسوی اظهار کرد: همچنین از محل موقوفات فارس ۱۷ زندانی جرائم غیرعمد با پرداخت قریب ۸۰۰ میلیون ریال به‌مناسبت عیدغدیر آزادسازی شدند.

او همچنین از تامین و توزیع ۷ هزار دست غذای گرم به مناسبت عید سعید غدیرخم، با استفاده از وجوهات و موقوفات مرتبط، در استان فارس خبر داد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان فارس گفتت: در عید سعید غدیرخم، ۲ مسجد خیر ساز در شهرستان‌های نورآباد ممسنی و بوانات، افتتاح شد.

انتهای پیام