• چهارشنبه / ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ / ۰۰:۲۵
  • دسته‌بندی: فوتبال، فوتسال
  • کد خبر: 99052215978
  • خبرنگار : 71617

مددی: پیروانی مثل یک هوادار صحبت کرد/ امیدوارم جامعه داوری اشتباهاتش را کمتر کند

مددی: پیروانی مثل یک هوادار صحبت کرد/ امیدوارم جامعه داوری اشتباهاتش را کمتر کند

معاون ورزشی باشگاه اسقلال می‌گوید اینکه مدیر فنی یک تیم در جایگاه هوادار صحبت کند اصلا کار درستی نیست.

احمد مددی، معاون ورزشی باشگاه استقلال در گفتوگو با ایسنا، درباره قرعه کشی رقابت های جام حذفی و تقابل آبی پوشان پایتخت مقابل پرسپولیس گفت: قرعه کشی در یک فضای شفاف و کاملا استاندارد و با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد. نمایندگان باشگاه‌ها در این قرعه کشی حضور داشتند و در نهایت این قرعه کشی به یک داربی دیگر و شهرآورد پایتخت منجر شد.

او در خصوص صحبت های افشین پیروانی و واکنش سعید رمضانی اظهار کرد: هر کسی باید در جایگاه خودش صحبت کند. مدیر تیم، وظیفه اش مدیریت و حل کردن امور تیم است و اینکه مدیر فنی بخواهد در جایگاه هوادار صحبت هایی را به میان بیاورد، اصلا کار درستی نیست. آقای پیروانی این موضع را داشت و آقای رمضانی هم پاسخش را داد. من به شخصه راضی نبودم این اتفاق بیفتد اما از بد حادثه اول آقای پیروانی صحبت کردند و همان جا هم آقای رمضانی دست به نقد، پاسخش را داد.

مددی افزود: به نظر من الان همه باید روی تیم خود تمرکز داشته باشند. ما مدت هاست که از حاشیه فاصله گرفته‌ایم چون باور داریم که حاشیه تیم را از اهدافش دور می‌کند و نمی‌گذارد ما روی مسائل بزرگ تر دقت کنیم.

معاون ورزشی باشگاه استقلال درباره اشتباهات داوری و اتهاماتی که در این خصوص زده می شود، خاطرنشان کرد: اشتباهات داوری بخشی از فوتبال است و خیلی از تیم ها از آن ضرر کردند. در بازی ما مقابل سپاهان کیروش استنلی با خطای شدیدی که روی محمد دانشگر داشت، باید اخراج می‌شد. ما از اشتباهات داوری خیلی ضرر کردیم اما بنا داریم که تمرکز خود را روی فوتبال بگذاریم و وارد حاشیه نشویم. امیدوارم که جامعه داوری اشتباهاتش را کمتر کند.

او در پایان گفت: آینده استقلال بسیار خوب است و روند بسیار امیدوار کننده است. تیم ما در حال حاضر در لیگ برتر دوم است و به نیمه نهایی جام حذفی صعود کرده است و امیدوارم بازی تیم ما مقابل پرسپولیس یک بازی خوب و هوادار پسند بشود.

انتهای پیام