• جمعه / ۲۴ مرداد ۱۳۹۹ / ۰۰:۰۷
  • دسته‌بندی: لرستان
  • کد خبر: 99052417334
  • خبرنگار : 50176

نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس:

روستاهای محروم نیازمند تامین آب شرب بهداشتی هستند

روستاهای محروم نیازمند تامین آب شرب بهداشتی هستند

ایسنا/لرستان نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی گفت: انتظارات و توقعات مردم روستاهای محروم لرستان به‌ویژه دلفان، ابتدایی که همانا تامین راه دسترسی و آب شرب بهداشتی است.

دکتر یحیی ابراهیمی با اشاره به دیدارش با مهندس جانباز، مدیرعامل شرکت مهندسی آبفای کشور  که به‌منظور پیگیری مشکلات و وضعیت پروژه‌های آب و فاضلاب شهرستان‌های سلسله و دلفان انجام شد، در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: برخی روستاهای محروم نیازمند تامین آب شرب بهداشتی هستند.

وی اضافه کرد: متأسفانه علیرغم اینکه در لرستان طی چند سال اخیر شاهد بارندگی‌های مطلوب بودیم ولی متأسفانه بیشتر روستاهای لرستان به‌ویژه شهرستان دلفان با کمبود آب شرب مواجه‌اند.

ابراهیمی بیان کرد: در دیداری که با اهالی روستاها داشتم انتظارات  و توقعات مردم ابتدایی و تامین راه دسترسی و آب شرب بهداشتی است.

نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی گفت: با یکپارچه‌سازی شرکت آبفای روستایی و شهری ضرورت دارد اتفاقات خوبی رخ دهد.

این نماینده مجلس افزود: می‌طلبد روستاهایی که تحت پوشش خدمات شرکت آبفا نیستند با بررسی و مطالعات از خدمات آبفا بهره‌مند شوند.

وی عنوان کرد: مجمع نمایندگان نیز در بحث پروژه‌های مرتبط با آب شرب در روستاها و شهرها همکاری لازم را با شرکت آبفای لرستان و کشور دارند و در بودجه ۱۴۰۰ از اختیارات و توانایی آنان در این راستا استفاده شود.

انتهای پیام