• دوشنبه / ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ / ۱۳:۵۶
  • دسته‌بندی: خراسان رضوی
  • کد خبر: 99061007118
  • خبرنگار : 50084

رییس هیئت کبدی خراسان رضوی:

به دنبال میزبانی مسابقات کشوری کبدی در مشهد هستیم

به دنبال میزبانی مسابقات کشوری کبدی در مشهد هستیم

ایسنا/خراسان رضوی رییس هیئت کبدی خراسان رضوی گفت: برنامه‌های زیادی داریم تا بتوانیم ظرفیت کبدی استان را بیشتر نشان دهیم و در همین ابتدای کار به دنبال میزبانی چند رویداد کشوری در مشهد هستیم.

بر اساس گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، حسن احمدیان که به تازگی به عضویت هیئت‌رئیسه فدراسیون کبدی درآمده، درباره برنامه‌های خود در هیئت کبدی خراسان رضوی اظهار کرد: تاکنون خراسانی‌ها در فدراسیون کبدی مسئولیت نداشتند و برای همین از حق و حقوق کبدی کاران خراسانی به خوبی دفاع نمی‌شد و در بیشتر مواقع ظرفیت‌های ملی‌پوشان ما دیده نمی‌شد.

رییس هیئت کبدی خراسان رضوی ادامه داد: برنامه‌های زیادی داریم تا بتوانیم ظرفیت کبدی استان را بیشتر نشان دهیم که در همین ابتدای کار به دنبال میزبانی چند رویداد کشوری در مشهد هستیم.

وی خاطرنشان کرد: از ابتدای سال جاری به خاطر شیوع بیماری کرونا، کبدی‌کاران فعالیت خاصی نداشتند و برنامه‌های تمرینی گروهی تعطیل بود. حتی اردوی‌های تیم ملی هم به تاخیر افتاده است، امسال درخواست میزبانی مسابقات قهرمانی کشور سرکل کبدی را در مشهد داشتیم که لغو شده است. اکنون هم منتظر دستور ستاد ملی کرونا هستیم تا فعالیت ورزشکاران را آغاز کنیم و امیدواریم چند میزبانی مهم کشوری را در مشهد داشته باشیم.

انتهای پیام