• چهارشنبه / ۱۹ شهریور ۱۳۹۹ / ۱۶:۲۲
  • دسته‌بندی: فرهنگ حماسه
  • کد خبر: 99061914781
  • خبرنگار : 71451

دغدغه‌های جانبازان نخاعی با جدیت پیگیری می‌شود

دغدغه‌های جانبازان نخاعی با جدیت پیگیری می‌شود

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران گفت: جانبازان عزیز مردان شجاع و با اخلاصی هستند که در عرصه هشت سال دفاع‌مقدس، زیباترین حماسه و از خود گذشتگی را به نمایش گذاشتند.

به گزارش ایسنا، هدایت مظلومی در نشست صمیمی با گروه پیگیری جانبازان نخاعی در مرکز توانبخشی امام علی (ع)، بیان کرد: جانبازان نخاعی شهیدان زنده‌ای هستند که با گذشت سال‌ها سختی ناشی از مجروحیت دوران جنگ همچون نگینی درخشان در این سرزمین می‌درخشند.


وی ادامه داد: اینان تجسم عینی ایثار و فداکاری هستند و شهامت و رشادت‌طلبی جانبازان سرافراز در طول تاریخ بی‌نظیر بوده و همین امر آنان را به عنوان انسان‌های بزرگ در جامعه معرفی کرده است. جانبازان عزیز مردان شجاع و با اخلاصی هستند که در عرصه هشت سال دفاع‌مقدس، زیباترین حماسه و از خود گذشتگی را به نمایش گذاشتند.


مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران با بیان اینکه دغدغه‌های جانبازان نخاعی با جدیت پیگیری می‌شود، گفت: جانبازان عزیز نخاعی بازوی توانمند بنیاد در حل مشکلات جامعه ایثارگری محسوب می‌شوند و تفکر راهبردی این عزیزان راهگشای بسیاری از مسائل خواهد شد.


در این نشست در رابطه با تجهیزات پزشکی، دیون بیمه، درمان و مسائل مختلف بحث و بررسی و تبادل نظر به عمل آمد و بر پیگیری سریع مشکلات جانبازان نخاعی و رفع دغدغه‌های درمانی این اسطوره‌های مقاومت تأکید شد.
 انتهای پیام