• یکشنبه / ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ / ۱۰:۰۹
  • دسته‌بندی: کرمان
  • کد خبر: 99062317022
  • خبرنگار : 50189

به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس صورت می گیرد

طنین انداز شدن ندای بانگ الله اکبر در آسمان کرمان

طنین انداز شدن ندای بانگ الله اکبر در آسمان کرمان

ایسنا/کرمان ندای بانگ الله اکبر در چهلمین سالگرد دفاع مقدس در کرمان طنین انداز می‌شود

دکتر "محمدجواد فدایی" استاندار کرمان صبح امروز ۲۳ شهریورماه در جلسه شورای هماهنگی بزرگداشت دفاع مقدس گفت: متاسف هستیم که برخی از مدیران در این جلسه شرکت نکرده‌اند.

وی با اشاره به اجرای برنامه های بزرگداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس بیان کرد: برنامه‌های مختلفی از ابتدا تا انتهای سال جاری برای چهل سالگی دفاع مقدس اجرا شده و خواهد شد، اما مهمترین برنامه‌ها در روز ۳۱ شهریورماه بوده که دیدار با مقام معظم رهبری و تجلیل از پیشکسوتان است.

استاندار کرمان برپایی دو نمایشگاه در هفته دفاع مقدس در هوانیروز و موزه دفاع مقدس را دیگر از برنامه‌های این هفته برشمرد و عنوان کرد: از دانشگاه شهید باهنر کرمان می خواهیم برنامه‌هایی با هدف شجاع پروری و شهامت تنظیم و برای تصویب به شورای هماهنگی دفاع مقدس ارایه دهد.

سرهنگ "محمود مهدوی‌فر" مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کرمان نیز در این جلسه عنوان کرد: در ۳۱ شهریورماه اعضای شورای دفاع مقدس همه استان‌ها از طریق ویدئو کنفرانس با مقام معظم رهبری دیدار خواهند داشت.

وی تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس سراسر کشور را یکی دیگر از برنامه‌های ۳۱ شهریورماه برشمرد و اظهار کرد: این برنامه از ساعت ۸ و ۳۰ دقیقه صبح آغاز و تا ساعت ۱۱ طول خواهد کشید.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کرمان با اشاره به سایر برنامه هفته دفاع مقدس تصریح کرد: کارهای لازم برای برپایی نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس در موزه دفاع مقدس در حال انجام است ضمن آنکه ارتش نیز یک نمایشگاه در هوانیروز دایر خواهد کرد.

وی با پیشنهاد یک برنامه ویژه کرمان اظهار کرد: یکشنبه شب ۳۱ شهریور بانگ الله اکبر در ساعت ۲۱ از موزه دفاع مقدس و از جوار مرقد شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی پخش خواهد شد که این برنامه به‌صورت زنده از صدا و سیما پخش می شود.

مهدوی‌فرد با اشاره به اینکه در هفته دفاع مقدس از ۵۰ عنوان کتاب دفاع مقدس در استان کرمان رونمایی می‌شود افزود: از این تعداد ۲۱ کتاب صوتی هستند و ۱۸ عنوان کتاب مربوط به سن کودکان و نوجوانان است.

انتهای پیام