• دوشنبه / ۲۴ شهریور ۱۳۹۹ / ۱۱:۳۵
  • دسته‌بندی: کردستان
  • کد خبر: 99062418042
  • خبرنگار : 50132

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کردستان:

برنامەهای گرامیداشت هفتە دفاع مقدس باید بدیع و متناسب با شرایط روز باشد

برنامەهای گرامیداشت هفتە دفاع مقدس باید بدیع و متناسب با شرایط روز باشد

ایسنا/کردستان سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کردستان تاکید کرد کە برنامەهای گرامیداشت هفتە دفاع مقدس باید بدیع و متناسب با شرایط روز باشد.

ابراهیم زارعی در جلسه هماهنگی و برنامه ریزی برنامه های هفته دفاع مقدس ضمن گرامیداشت یادو خاطره رزمندگان دوران دفاع مقدس، اظهار کرد: جنگ هشت ساله کشورمان با رژیم بعثی یکی از طولانی ترین جنگ های قرن بیستم بود که در آن فداکاری و رشادت های بزرگی توسط فرزندان این سرزمین رقم خورد.

وی با اشاره به اینکه متولدین بعد از دوران جنگ بسیاری از ایثارگری ها و رشادت ها را ندیده و یا به درستی به آنان منتقل نشده است، افزود: برنامه های چهلمین سالگرد دفاع مقدس باید با شیوه های نو و با جذابیت و زیبایی به نسل جدید منتقل شود.

زارعی عنوان کرد: دفاع مقدس یک رویداد متعلق به همه مردم و تمامی نسل هاست، بنابراین در سنندج و دیگر شهرستان ها باید برنامه های پرمحتوا با استفاده از همه ابزارها و امکانات برگزار شود.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کردستان با بیان اینکه در ویژه برنامه های دفاع مقدس رعایت پروتکل های بهداشتی لازم است بر مشارکت دادن مردم در پربارتر کردن برنامه های هفته دفاع مقدس تاکید کرد. 

انتهای پیام