• سه‌شنبه / ۲۵ شهریور ۱۳۹۹ / ۰۹:۳۱
  • دسته‌بندی: قم
  • کد خبر: 99062518774
  • خبرنگار : 50336

آینده عادی سازی و شرایط منطقه از دیدگاه آیت الله اراکی

آینده عادی سازی و شرایط منطقه از دیدگاه آیت الله اراکی

ایسنا/قم عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: هیچ ضرر و آسیبی از موضوع عادی‌سازی رابطه برخی رژیم‌های عربی با اسرائیل به جبهه مقاومت نمی‌رسد بلکه جبهه مقاومت تقویت پیداکرده و سبب پیروزی بر جبهه استکبار می‌شود.

آیت‌الله محسن اراکی شامگاه دوشنبه در هفتمین همایش بین‌المللی جبهه جهانی شباب المقاومه "راهکارهای نابودی اسرائیل" که در سالن همایش‌های مدرسه علمیه دارالشفاء برگزار شد، اظهار داشت: موضوع کمک به مظلوم ازجمله مهم‌ترین اصول اسلام است.

وی افزود: امروز مقاومت در برابر جبهه طاغوت و جبهه کفر بیش از هر زمان واجب و واجب مؤکد است، آنچه که امروز در منطقه مشاهده می‌کنیم موضوع عادی‌سازی با رژیم صهیونیستی است که باید برای جبهه مقاومت منشا امید باشد چون نشان‌دهنده پیروزی است.

عضو مجلس خبرگان رهبری بیان کرد: هیچ ضرر و آسیبی از موضوع عادی‌سازی با اسرائیل به جبهه مقاومت نمی‌رسد بلکه جبهه مقاومت تقویت پیدا کرده و سبب پیروزی بر جبهه استکبار می‌شود.عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم  با اشاره به تبعات طرح عادی‌سازی روابط به رژیم صهیونیستی عنوان کرد: حکام طاغوتی حاشیه جنوبی خلیج‌فارس بدانند این شیوه آن‌ها مرگ شان را زودتر می کند و قیام علیه طاغوت ها بیش از گذشته مورد تاکید قرار می گیرد.

استاد حوزه علمیه گفت: شباب المقاومه باید به این موضوع توجه داشته باشند که اتحاد ملت فلسطین بیش از هر زمانی واجب تر و سریع تر اتفاق بیفتد و اتحاد ملت های مسلمان بیشتر شود.

آیت الله اراکی بیان کرد: دشمنی که با سلاح فلسطین را غصب کرده است نمی توان با صحبت موضوع را حل کرد و باید به وسیله جهاد در برابر اسرائیل مقاومت کرد.

وی خاطرنشان کرد: باید امضای جهانی برای محکومیت عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی جمع آوری شود و به این وسیله از فلسطین حمایت و همچنین آمادگی برای آزادسازی فلسطین داشته باشیم، باید جوانان در سراسر جهان آماده شوند تا با مال و نفس از فلسطین دفاع کرده تا هر چه زودتر فلسطین از دست رژیم اشغالگر قدس آزاد شود.

انتهای پیام