• سه‌شنبه / ۲۵ شهریور ۱۳۹۹ / ۱۸:۵۳
  • دسته‌بندی: فوتبال، فوتسال
  • کد خبر: 99062519477
  • خبرنگار : 71575

مربی ایتالیایی دردسر جدید شهرخودرو؟

کوزین: نمی‌دانم چرا پرداخت کردن حقوق برای حمیداوی سخت است

کوزین: نمی‌دانم چرا پرداخت کردن حقوق برای حمیداوی سخت است

مربی ایتالیایی پیشین شهرخودرو گفت: اگر این باشگاه ۵ ماه حقوق عقب‌افتاده‌اش را ندهد، از این باشگاه شکایت می‌کند.

به گزارش ایسنا، استفانو کوزین، مربی ایتالیایی شهرخودرو امروز (سه‌شنبه) رسما پایان همکاری خود با این باشگاه را به دلیل نرفتن به قطر برای بازی‌های لیگ قهرمانان و پرداخت نشدن ۵ ماه از حقوقش اعلام کرد.

او در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: فکر می‌کردم به عنوان سرمربی با باشگاه به قطر می‌روم اما ویزای من به دلیلی که هنوز نمی‌دانم صادر نشد و باشگاه هم پیگیری نکرد. حمیداوی و باشگاه شهرخودرو ۵ ماه از حقوق من را ندادند و وقتی شما حقوق مربی‌ات را پرداخت نمی‌کنی، یعنی به آن نیازی نداری.

وی ادامه داد: من تا کنون ۳ یا ۴ نامه برای باشگاه شهرخودرو فرستاده‌ام اما کسی پیگیری نکرد و حتی جوابی هم به من داده نشد. من جزو معدود خارجی‌هایی بودم که بعد از کروناویروس به ایران برگشتم زیرا به کارم تعهد داشتم. حمیداوی مرد خوبی است اما نمی‌دانم چرا با پرداخت کردن پول مشکل دارد و سختش است! من دوست داشتم در شهرخودرو بمانم اما این اتفاق نیافتاد.

این مربی پیشین شهرخودرو درباره شکایت از این باشگاه به فیفا گفت: ابتدا مدیربرنامه‌ام را سراغ باشگاه می‌فرستم تا توافق کنند و پول من را پرداخت کنند اما اگر این اتفاق نیافتاد، قطعا به فیفا شکایت خواهم کرد که این مرسوم است. فیفا هم ۱۰۰ درصد حق را به من خواهد داد زیرا این نهاد حمایت‌کننده بازیکنان و مربیان است. دوست ندارم کارم به آن‌جا بکشد اما بخش زیادی از پول من را باشگاه نداده است و مجبورم برای حقم بجنگم.

وی در پایان گفت: من کشور ایران را خیلی دوست داشتم و مردمان خوبی دارد و حتی این مشکل باعث نمی‌شود که ذهنیت من نسبت به آن‌ها و این کشور تغییر کند.

انتهای پیام