• شنبه / ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ / ۱۴:۴۳
  • دسته‌بندی: کردستان
  • کد خبر: 99062922019
  • خبرنگار : 50130

ششمین جشنواره ابوذر در کردستان برگزار می شود

ششمین جشنواره ابوذر در کردستان برگزار می شود

ایسنا/کردستان مسوول سازمان بسیج رسانه استان کردستان از برگزاری ششمین جشنواره ابوذر در دی ماه امسال خبر داد.

توفیق مفاخری امروز شنبه (۲۹شهریور) در جمع خبرنگاران از فراخوان ششمین دوره جشنواره ابوذر در استان کردستان خبر داد و اظهار کرد: جشنواره امسال در ۱۰محور و متفاوت تر از سال‌های گذشته برگزار می شود.

وی مسائل صنفی خبرنگاران، کرونا و کمک مومنانه، بصیرت و دشمن شناسی، دستاوردهای انقلاب، مبارزه با تروریسم و خروج آمریکا از منطقه، بسیج و حوزه های اقدام، ۴۰سالگی دفاع مقدس، انقلاب و امید آفرینی و آسیب های اجتماعی را محورهای جشنواره اعلام کرد.

مسوول سازمان بسیج رسانه استان کردستان افزود: علاقه‌مندان می توانند آثار خود را در بخش های خبر، تیتر، گزارش، موشن گرافی، فیلم، عکس و یادداشت و سرمقاله به صورت پی دی اف به آدرس  www.aboozarha.com ارسال کنند.

وی با بیان اینکه آخرین مهلت ارسال آثار به این جشنواره ۳۰ آذرماه امسال است، گفت:‌ آثار ارسالی باید در بازه زمانی آبان ۹۸ تا پایان آذر ۹۹ در رسانه‌های مکتوب و مجازی استان منتشر شده باشد.

مفاخری با اعلام اینکه امسال علاقه‌مندان می‌توانند در تمامی بخش ها شرکت کنند عنوان کرد: خبرنگاران می توانند در هر بخش پنج اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

مسوول سازمان رسانه استان کردستان زمان برگزاری این جشنواره را در 21 دی ماه امسال و همزمان با روز بسیج رسانه ذکر کرد.

وی تعداد آثار ارسالی به دبیرخانه جشنواره ابوذر را در سال گذشته ۴۵۱ اثر اعلام کرد و افزود: امید است امسال هم فعالان رسانه ای استان با اسنقبال و ارسال آثار خود به این جشنواره این رقم را افزایش دهند.

مفاخری خاطرنشان کرد: امسال داوری آثار به صورت متمرکز و کشوری و خارج از استان انجام می گیرد.

وی یادآور شد: نقش مرز در امنیت و نقش امنیت در توسعه استان محور دهم و بخش ویژه جشنواره ابوذر است.

انتهای پیام