• یکشنبه / ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ / ۱۰:۳۰
  • دسته‌بندی: کردستان
  • کد خبر: 99063022522
  • خبرنگار : 50132

سرپرست معاونت مسکن و بازآفرینی شهری اداره کل راه و شهرسازی کردستان:

متقاضیان مراحل دوم و سوم اقدام ملی مسکن در کردستان در حال تکمیل مدارک هستند  

متقاضیان مراحل دوم و سوم اقدام ملی مسکن در کردستان در حال تکمیل مدارک هستند  

ایسنا/کردستان سرپرست معاونت مسکن و بازآفرینی شهری اداره کل راه و شهرسازی کردستان گفت: متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن که در مراحل دوم و سوم ثبت نام کرده اند در حال تکمیل و تحویل مدارک هستند که پس از آن پایش مدارک آغاز و افراد واجد شرایط به بانک معرفی خواهند شد.

 عرفان مرادی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: در استان کردستان در مجموع حدود ۲۸ هزار و ۶۰۰ نفر متقاضی در طرح اقدام ملی مسکن ثبت نام کرده اند.

وی افزود: از این تعداد حدود ۲ هزار و ۳۷۳ نفر متقاضیان مرحله اول هستند که مدارک خود را بارگذاری کرده و حدود یک هزار و ۹۰۰ نفر نیز برای افتتاح حساب به بانک معرفی شده اند.

سرپرست معاونت مسکن و بازآفرینی شهری راه و شهرسازی کردستان ذکر کرد: مابقی متقاضیان نیز که در فازهای دوم و سوم ثبت نام کرده اند هم اکنون با هماهنگی اداره کل پست استان در حال تکمیل و تحویل مدارک اولیه هستند تا پس از تکمیل مدارک،  پایش آنها نیز شروع شده و افراد واجد شرایط به بانک معرفی شوند.

مرادی خاطرنشان کرد: کسانی که بعد از پایش مدارک، واجد شرایط تشخیص داده شده به بانک معرفی می‌شوند و باید حداکثر در مهلت تعیین شده نسبت به واریز مبلغ ۴۰ میلیون تومان به طور کامل اقدام کنند و در غیر این صورت به طور اتوماتیک وار از سامانه طرح اقدام ملی حذف خواهند شد.

انتهای پیام