• یکشنبه / ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ / ۱۳:۰۷
  • دسته‌بندی: کهگیلویه و بویراحمد
  • کد خبر: 99063022776
  • خبرنگار : 30450

مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس استان:

اولین کتاب اسناد دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد منتشر شد

اولین کتاب اسناد دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد منتشر شد

ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد گفت: اولین کتاب اسناد دفاع مقدس استان کهگیلویه و بویراحمد با عنوان اسناد ستاد پشتیبانی جنگ تدوین و منتشر شد.

"سرهنگ امیر عباس آسمند" افزود: سازمان اسناد و مدارک دفاع مقدس در نظر دارد در کنار تلاش برای حفظ و نگهداری اسناد دفاع مقدس، این اسناد را بازتولید کرده و در اختیار محققان و پژوهشگران حوزه دفاع مقدس قرار دهد.
وی تصریح کرد: هدف از این اقدام این است که از آسیب و تحریف اسناد دفاع مقدس جلوگیری شده و حادثه بزرگ دفاع مقدس و کارهای بزرگی که در آن هشت سال انجام گرفته است از دریچه اسناد ارائه شود.
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: در این راستا، تدوین اسناد ستاد پشتیبانی جنگ استان کهگیلویه و بویراحمد به عنوان یکی از منابع مهم دوران دفاع مقدس در قالب ۱۰ جلد در دستورکار اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس قرار گرفته است.
آسمند تاکید کرد: اولین کتاب اسناد دفاع مقدس این استان با عنوان کتاب اسناد ستاد پشتیبانی جنگ استان در طی سال‌های ۱۳۶۷-۱۳۶۵ تدوین و منتشر شده است.
به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد، وی بیان کرد: این کتاب روز دوشنبه ۳۱ شهریور در آیینی با حضور استاندار، نماینده ولی فقیه در استان، فرماندهان ارشد نظامی و انتظامی و جمعی دیگر از مسئولان و پیشکسوتان دفاع مقدس رونمایی می‌شود.
انتهای پیام