• یکشنبه / ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ / ۱۵:۰۹
  • دسته‌بندی: کهگیلویه و بویراحمد
  • کد خبر: 99063022939
  • خبرنگار : 50223

فرمانده جدید انتظامی جدید کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد

فرمانده جدید انتظامی جدید کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد

ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد طی مراسمی با حضور جانشین فرمانده ناجا، سرهنگ کیقباد مصطفایی روز یکشنبه ۳۰ شهریورماه به سمت فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد معرفی شد.

به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، حسین کلانتری، استاندار کهگیلویه و بویراحمد در مراسم تکریم و معارفه فرمانده انتظامی استان ضمن گرامی داشت هفته دفاع مقدس، با اشاره به این که نیروی انتظامی بر تمام موضوعات امنیتی اشراف اطلاعاتی دارد، گفت: تأمین امنیت مطالبه جدی مردم است و امنیت صرفاً توسط پلیس تأمین می شود.

وی افزود: زحمات قابل توجهی در مجموعه انتظامی استان صورت گرفته که جای تقدیر و تشکر دارد.

کلانتری با بیان اینکه شاهد تلاش های بی شائبه پلیس در استان هستیم، اظهارکرد: تلاش های خوبی در استان برای تأمین امنیت صورت گرفته که مسئولان کشوری، اعضای شورای تأمین استان را مورد تشویق قرار دادند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: تأمین امنیت مطالبه جدی مردم است و امنیت صرفا توسط پلیس تأمین می شود، در جمهوری اسلامی پلیس پشتوانه ای مقتدر و مردم پایه دارد که در هیچ کجای دنیا این چنین نیست.

کلانتری با تأکید بر اینکه امنیت مطالبه مردم است، تصریح کرد: با پشتوانه مردمی باید امنیت پایدار را محقق کنیم، ما از مردم و برای مردم هستیم و حتما شهروندان قدردان آرامش و آسایش تأمین شده هستند.

وی با اشاره به اینکه نیروی انتظامی بر تمامی موضوعات امنیتی اشراف اطلاعاتی دارد، ادامه داد: سردار "انصاری" تلاش فراوانی در استان داشته که قابل تقدیر است، برای جناب سرهنگ "مصطفایی" در کسوت فرمانده جدید استان آرزوی موفقیت روز افزون را از خداوند منان خواستارم.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با تأکید بر اینکه پلیس هوشمندانه و با برنامه ریزی برای امنیت مردم تلاش می کند، خاطر نشان کرد: همه مردم و اعضای شورای تأمین از اقدامات صورت گرفته در نیروی انتظامی استان رضایتمند هستند و امیدواریم همانند همیشه در امور محوله خوش بدرخشد.

سردار "قاسم رضایی"، جانشین فرمانده ناجا در این مراسم با اشاره به این که امروز ایران اسلامی ام القرای جهان اسلام و حرم الله است، گفت: امروز کل مردم جمهوری اسلامی ایران مدافع حرم هستند و با اقتدار در مقابل استکبار ایستاده اند.

وی با گرامی داشت هفته دفاع مقدس، افزود: جمهوری اسلامی ایران برگرفته از مکتب عاشورا است، عاشورا اسلام را آبیاری کرد و دفاع مقدس نیز انقلاب اسلامی ایران را آبیاری کرد.

وی با بیان اینکه استان کهگیلویه و بویراحمد شهیدپرور و حافظ دستاوردهای انقلاب اسلامی بوده است، اظهارکرد: این استان جوانان کثیری برای دفاع از این خاک فدا کرده که بخش اعظمی از آنها عشایر بودند.

جانشین فرمانده ناجا با گرامی داشت یاد و خاطره سردار دلها شهید سپهبد "حاج قاسم سلیمانی"، تصریح کرد: در دوران هشت سال جنگ تحمیلی کسی دنبال تکریم و مدال نبود، در دوران دفاع مقدس رزمندگان دائم الوضو بودند و با ذکرگویی مین ها و توپخانه های دشمن را با غافلگیری خنثی می کردند.

سردار "رضایی" با اشاره به اینکه این ایام مقدس است، خاطرنشان کرد: جنگ تحمیلی بیش از ۳۰۰ هزار شهید از این کشور گرفت که خون این عزیزان انقلاب را بیمه کرد، جهان استکبار امروز فکر تعرض به ایران را ندارد که همه اینها ناشی از دفاع مقدس و خون شهداست.

وی با تاکید بر اینکه دشمن به دنبال توطئه و نفاق در کشور است، ادامه داد: امروز ایران اسلامی ام القرای جهان اسلام و حرم الله است، جایی که نفس قدسی ولی باشد حرم الله است.

جانشین نیروی انتظامی بیان کرد: امروز کل مردم جمهوری اسلامی ایران مدافع حرم هستند و با اقتدار در برابر استکبار ایستاده اند ما قدردان همه مردم، ایثارگران و خانواده های شهدا هستیم اگر ایران اسلامی می درخشد به واسطه این عزیزان است.

سردار "رضایی" با بیان اینکه امنیت پایدار در کشور ایران برقرار است، گفت: باید قدردان امنیت و نعمت الهی باشیم، باوجود اینکه در بعضی از کشورهای پیرامونی دشمن توطئه می کند به لطف خداوند همه آنها خنثی می شود.

وی با اشاره به تولید مواد مخدر در کشور افغانستان، عنوان کرد: تولید مواد مخدر با حضور آمریکا در کشور افغانستان به ۹ هزار تن رسیده که نشان از توطئه استکبار در مرزهای پیرامونی ایران اسلامی دارد.

این مقام ارشد انتظامی کشور با اشاره به مراسم تشییع با شکوه شهید سردار "قاسم سلیمانی" در کشور، تاکید کرد: "حاج قاسم" از مکتب امام خمینی (ره) و امام خامنه ای عزیز بود و موجب افتخار و مباهات برای کشور شد که همه به این شهید عزیز افتخار می کنیم و ادامه دهنده راهش هستیم.

جانشین فرمانده ناجا با قدردانی از حضور نماینده ولی فقیه و اعضای شورای تامین استان در این مراسم اظهارکرد: امروز تکریم و معارفه دو مجاهد در استان است که اظهارات شورای تامین استان بیانگر اقدامات شایسته مجموعه انتظامی را دارد که از زحمات سردار "انصاری" و خانواده گرامی این مجاهد قدردانی می کنیم.

وی ادامه داد: سرهنگ "کیقباد مصطفایی" نیز یکی از افسران شایسته در ناجا است که امیدواریم با حمایت نماینده ولی فقیه، اعضای شورای تامین استان و همچنین پشتوانه مردمی در امور محوله موفق و موید باشند.

گفتنی است سردار "قاسم رضایی" جانشین فرمانده ناجا در این مراسم از زحمات و تلاش های چند ساله سردار  "انصاری" تقدیر و سرهنگ "کیقباد مصطفایی" را به عنوان فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویر احمد معرفی کرد.

به گزارش ایسنا، مراسم تودیع و معارفه فرمانده نیروی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد با حضور سردار قاسم رضایی جانشین فرمانده انتظامی کشور، حسین کلانتری استاندار کهگیلویه و بویراحمد، حجت الاسلام سید نصیر حسینی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یاسوج و جمعی از مسئولین استانی برگزار شد.

پیش از مصطفایی، سردار مهدی انصاری به مدت چهار سال فرماندهی انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد را برعهده داشت.

انصاری پس از ۳۷ سال خدمت در لباس مقدس نیروی انتظامی به افتخار بازنشستگی نائل آمد.

سرهنگ کیقباد مصطفایی پیش از این جانشین نیروی انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد بود.

انتهای پیام