• دوشنبه / ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ / ۰۹:۲۸
  • دسته‌بندی: جهان ورزش
  • کد خبر: 99063123367
  • خبرنگار : 71549

اظهارات زیدان پس از تساوی رئال مادرید در شروع لالیگا

اظهارات زیدان پس از تساوی رئال مادرید در شروع لالیگا

سرمربی رئال مادرید پس از تساوی در نخستین بازی تیمش در لالیگا که برابر رئال سوسیداد اتفاق افتاد با رسانه ها صحبت کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، رئال مادرید در نخستین دیدار خود در فصل جدید لالیگا به تساوی بدون گل برابر رئال سوسیداد دست یافت و در همان ابتدا دو امتیاز از دست داد. زین الدین زیدان پس از بازی گفت: از بازی خوشحالیم. در مجموع خوب کار کردیم. تنها نتوانستیم گلزنی کنیم و در محوطه جریمه حریف خیلی خوب کار نکردیم. در ۴۰ دقیقه نخست خوب بازی کردیم. در مجموع باید از عملکردمان خوشحال باشیم. 

سرمربی رئال مادرید در ادامه اظهار کرد: اکنون باید تنها تمرین کنیم و تمرین. باید از لحاظ گلزنی بهتر شویم. می‌دانیم در چه ورزشگاهی به میدان رفتیم که در آنجا بازی کردن سخت است. فکر نمی‌کنم امتیاز چندانی از دست داده باشیم. 

سرمربی فرانسوی به وضعیت جسمانی بازیکنانش اشاره کرد و گفت: در شرایط خوبی قرار داشتند. مشکل ما چیز دیگری بود. باید خود را در حمله قوی‌تر کنیم. باید به دنبال راه حل باشیم و بتوانیم حمله های بیشتری کنیم. 

در دیدار دیشب (یک‌شنبه) نه بورخا مایورال بازی کرد و نه لوکا یوویچ. زیدان در این رابطه اظهار کرد: ما در شکل تیم تغییری ایجاد نکردیم. خیلی سخت است چون اگر مهاجم دیگری به میدان می رفت باید شکل تیم را عوض می کردیم و من نمی خواستم این اتفاق بیفتد. به بازیکنان کناری نیاز داشتیم و این کار را انجام دادیم. 

سرمربی رئال مادرید در پایان گفت: مشکلی با یوویچ ندارم. ما یک تیم و بازیکنانی در اختیار داریم. باید انتخاب کنم و این چنین اتتخاب کردم. به بازی بعد فکر خواهیم کرد. هیچ مشکلی با هیچ بازیکنی ندارم. تنها نمی خواستم شکل تیم عوض شود و کریم بنزما خوب بازی کرد. 

انتهای پیام