• دوشنبه / ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ / ۱۰:۲۴
  • دسته‌بندی: هرمزگان
  • کد خبر: 99063123468
  • منبع : نمایندگی هرمزگان

"مفضل"همچنان سکاندار هیات کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی هرمزگان باقی ماند

"مفضل"همچنان سکاندار هیات کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی هرمزگان باقی ماند

ایسنا/هرمزگان "محمد هادی مفضل" با کسب ۱۵ رأی به مدت چهارسال دیگر رئیس هیات کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی هرمزگان باقی ماند.

صبح امروز(۳۱ شهریورماه) مجمع هیات کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی هرمزگان با حضور منصوره گرجی، نایب رئیس این فدراسیون و اعضای مجمع در اداره کل ورزش و جوانان استان هرمزگان برگزار شد و با انصراف فهیمی و محمدنژاد، با کسب ۱۵ رأی محمد هادی مفضل برای چهار سال دیگر رئیس هیات کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی هرمزگان باقی ماند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان هرمزگان در این مجمع گفت: امیدوارم با تداوم مدیریت مفضل بر مسند هیات کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی هرمزگان شاهد موفقیت های بیشتر ورزشکاران و ترقی زیرساخت های این رشته ورزشی مهیج باشیم.

محمودرضا امیاری با بیان اینکه در طول سالیان گذشته پیشرفت مناسبی در رشته هیات کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی هرمزگان شاهد بوده ایم، خاطرنشان کرد: این نشان دهنده یک حرکت تیمی، هماهنگ و منسجم در راستای برنامه ریزی مدون است.

وی ادامه داد: هیات کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی هرمزگان یک تشکلی همراه و یاور در امور ورزشی و غیر ورزشی است و همواره در تمامی فعالیت های امداد و نجات در کنار سایر نهادهای متولی قرار داشته است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان هرمزگان با اشاره به اینکه امکانات مناسبی در هیات کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی هرمزگان فراهم شده است و تا پایان سال این زیرساخت ها پیشرفت خواهد کرد، افزود: امیدوارم با افزایش زیرساخت ها میزبانی مسابقات بین المللی و کشوری را برعهده بگیریم تا از این ظرفیت برای پیشرفت ورزشکاران و مربیان بهره کافی را ببریم.

انتهای پیام