• سه‌شنبه / ۱ مهر ۱۳۹۹ / ۰۸:۴۱
  • دسته‌بندی: فارس
  • کد خبر: 99070100092
  • خبرنگار : 50029

مدیرعامل شرکت گاز فارس عنوان کرد:

واگذاری ۱۷۰۰ انشعاب رایگان گاز به مددجویان فارس

واگذاری ۱۷۰۰ انشعاب رایگان گاز به مددجویان فارس

ایسنا/فارس مدیرعامل شرکت گاز فارس گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۱۷۰۰ اشتراک رایگان گاز طبیعی به خانواده‌های تحت پوشش کمیته امداد امام(ره)، بهزیستی و ایثارگران استان واگذار شده است.

غلامعباس حسینی با بیان اینکه واگذاری انشعاب رایگان در چارچوب اجرای ماده ۸۰ قانون برنامه پنج ساله ششم توسعه انجام شده، افزود: شرکت گاز فارس تا کنون ۲۵ هزار اشتراک رایگان به مددجویان استان واگذار کرده است.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان فارس، حسینی هزینه‌ صرف شده برای واگذاری رایگان انشعاب گاز به خانواده‌های مشمول این طرح در استان را ۵۳ میلیارد ریال اعلام و اضافه کرد: خدمات حمایتی شرکت گاز در راستای مسئولیت اجتماعی، محرومیت زدایی، توسعه متوازن انرژی و تکریم ارباب رجوع در شهرها و روستاهای استان انجام می‌شود.

حسینی خاطرنشان کرد: مددجویان نهادهای حمایتی در صورتی که تاکنون از امتیاز انشعاب گاز بهره‌مند نشده اند، می‌توانند پس از دریافت معرفی‌نامه از نهاد مربوطه و ارائه آن به اداره گاز استان از امتیاز اشتراک گذاری بهره‌مند شده و کنتور و اشتراک رایگان دریافت کنند.

او ادامه داد: بر اساس بند (د)  ماده ۳۹ قانون بودجه سال ۹۲، افراد تحت پوشش سازمان‌ها و نهادهای حمایتی مانند کمیته امداد امام خمینی(ره)، سازمان بهزیستی و خانواده ایثارگران(جانبازان بالای ۲۵ درصد و خانواده شهدا) با ظرفیت مصرفی ۶ مترمکعبی می‌توانند از اشتراک رایگان شرکت گاز بهره‌مند شوند.

مدیرعامل شرکت گاز استان فارس بیان کرد: در حال حاضر بیش از یک میلیون و پانصد و سی هزار مشترک از خدمات شرکت گاز فارس بهره‌مند هستند.

انتهای پیام