• سه‌شنبه / ۱ مهر ۱۳۹۹ / ۱۲:۵۱
  • دسته‌بندی: توپ و تور
  • کد خبر: 99070100457
  • خبرنگار : 71576

تندروان: کیفیت لیگ‌ والیبال از هفته پنجم ‌متفاوت‌ می‌شود

تندروان: کیفیت لیگ‌ والیبال از هفته پنجم ‌متفاوت‌ می‌شود

سرمربی تیم والیبال فولاد سیرجان گفت: مسلما از هفته پنجم به بعد شناخت تیم‌ها از یکدیگر بیشتر و کیفیت لیگ متفاوت خواهد شد.

محمدرضا تندروان در گفت‌وگو با ایسنا، درباره عملکرد تیم فولاد سیرجان در سه هفته گذشته لیگ برتر والیبال، توضیح داد: همانطور که‌ می‌دانید نتایج تیم ما قطعا راضی کننده بود که نشان می‌دهد یک کار مناسب و با برنامه‌ صورت گرفته است. فکر می‌کنم تا اینجای لیگ کارهایی که دوست داشته و می‌خواستیم را انجام داده‌ایم.

او در مورد پیش بینی خود از هفته‌های بعد نیز گفت: به نظرم از هفته‌های چهارم و پنجم به بعد شناخت تیم‌ها از یکدیگر بیشتر شده و شرایط بازی‌ها متفاوت می‌شود. قطعا کیفیت متفاوتی را از تیم‌ها شاهد خواهیم بود.

*تعطیلات به سود باشگاه‌های والیبال بود

سرمربی تیم فولاد سیرجان، در پاسخ به این سوال که آیا تعطیلات بلند مدت بخاطر کرونا روی عملکرد تیم‌ها تاثیر منفی گذاشته است؟ توضیح داد: کرونا شاید به تیم‌های ملی لطمه زد، اما در رده باشگاهی‌ خیلی هم به تیم‌ها کمک کرد. برخلاف سال‌های گذشته تیم‌ها سر موقع بازیکن گرفتند، چرا که در سال‌های قبل بازیکنان در اختیار تیم‌های ملی بودند و در آخرین لحظه به تیم باشگاهی اضافه می‌شدند. به نظرم تعطیلات پیش آمده به باشگاه‌ها ضربه نزد و این تیم‌های ملی بودند که آسیب دیدند.

*بازی با شهرداری ارومیه هیجان‌انگیز است

او درباره بازی‌ سخت پیش روی این تیم در روز چهارشنبه نیز گفت: ما فردا بازی سختی را با یکی از متفاوت‌ترین تیم‌های لیگ یعنی شهرداری ارومیه داریم که حدودا ۶ بازیکن ملی‌پوش را در اختیار گرفته و کادرفنی خیلی خوبی هم دارد. شهرداری ارومیه تیمی است که خوب بسته شده و بازی کردن مقابل آن‌ها حتی برای خود بنده هم هیجان انگیز است.

تندروان در پاسخ به این سوال ‌که فولاد سیرجان توانایی پیروزی در این بازی را هم دارد؟ اظهار کرد: قطعا برای بردن وارد زمین بازی می‌شویم و امیدواریم که بازی خوبی از خود به نمایش بگذاریم. ما هم مانند سایر تیم‌ها برای بردن بازی خواهیم‌ کرد هرچند ‌که‌ مسابقه راحتی نیست.

*همه باید مثل فولاد سیرجان پروتکل‌ها را رعایت کنند

او در پاسخ به این سوال که آیا از نحوه رعایت پروتکل‌های بهداشتی در سالن‌ها اطلاع داشته و رضایت کافی دارد؟ اظهار ‌کرد: بنده شخصا می‌توانم در مورد تیم و سالن خودمان صحبت کنم که واقعا فوق‌العاده عمل کرده‌ایم. هم در تست‌هایی که گرفتیم و هم در رعایت کردن پروتکل‌هایی که در سالن‌ها اجبار است، فوق‌العاده بوده‌ایم. یک مقدار در آمل شرایط کامل نبود که ان‌شاءالله برای هفته‌های بعد همه مانند شهر ما فوق‌العاده و دقیق باشند تا در این شرایط سخت دچار مشکل نشویم.

انتهای پیام