• سه‌شنبه / ۱ مهر ۱۳۹۹ / ۱۵:۰۹
  • دسته‌بندی: آذربایجان غربی
  • کد خبر: 99070100664
  • خبرنگار : 50145

همزمان با چهلمین هفته دفاع مقدس؛

۸۸ واحد مسکن محرومین منطقه آزاد ماکو به بهره برداری رسید

۸۸ واحد مسکن محرومین منطقه آزاد ماکو به بهره برداری رسید

ایسنا/آذربایجان غربی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد تجاری صنعتی ماکو گفت همزمان با هفته دفاع مقدس ۸۸ واحد مسکن محرومین منطقه آزاد ماکو به بهره برداری رسید.

محمدرضا عبدالرحیمی امروز یک مهر در آئین افتتاح پروژه های مسکن محرومین که در محل سالن کنفرانس سپاه ماکو ترتیب یافت، گفت: در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی و کمک به محرومیت زدایی از شهرستانهای منطقه آزاد ماکو، این سازمان تاکنون ۱۱۳ مسکن محرومان در سه شهرستان ماکو، شوط و پلدشت احداث و به نیازمندان تحت پوشش های کمیته امداد و بهزیستی تحویل داده است و امروز به حول و قوه الهی این سازمان در احداث ۸۸ واحد دیگر مشارکت نموده و امروز به بهره برداری رسیده است.  

مدیر عامل سازمان منطقه آزاد ماکو با بیان اینکه در اجرای این طرح کمیته امداد امام خمینی (ره)، ‌سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و سازمان منطقه آزاد ماکو مشارکت داشته اند، افزود: علاوه بر ۸۸ واحد مسکونی افتتاحی، مطابق توافق نامه در سال جاری برای تعمیر، ‌ تجهیز و بهسازی ۶۳۷ واحد مسکن محرومین در منطقه آزاد ماکو با همکاری کمیته امداد امام خمینی (ره) اقدام خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه در سال های گذشته برای احداث ۱۱۳ واحد مسکن از محل درآمد سازمان هزینه شده است، افزود: اجرای طرح مفتاح الجنه، بازدید و دلجویی از مددجویان تحت پوشش نهادهای حمایتی از دیگر برنامه های حوزه اجتماعی در سازمان منطقه آزاد ماکو به شمار می رود.

شایان ذکر است این مراسم بصورت ویدئو کنفراس با حضور عبدالرحیمی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو، امام جمعه و فرمانده سپاه پاسداران، ریاست کمیته امداد ماکو و حجت الاسلام قریشی نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و سردار اصانلو فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهداء برگزار شد.

انتهای پیام