• شنبه / ۵ مهر ۱۳۹۹ / ۱۰:۰۵
  • دسته‌بندی: کرمان
  • کد خبر: 99070502974
  • خبرنگار : 50187

امروز و فردا اجرا می شود

ارائه خدمات پزشکی و دندانپزشکی در مناطق محروم و حاشیه شهر کرمان

ارائه خدمات پزشکی و دندانپزشکی در مناطق محروم و حاشیه شهر کرمان

ایسنا/کرمان معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان کرمان گفت: امروز و فردا طرح ارائه خدمات پزشکی و دندانپزشکی در مناطق محروم و حاشیه شهر کرمان اجرا می شود.

سرهنگ"مجید خواجوئی نژاد" صبح امروز پنجم مهرماه در مراسم آغاز طرح مشترک "مردم یاری" نیروهای مسلح در ستاد فرماندهی انتظامی استان کرمان اظهار کرد: هر چند در دوران دفاع مقدس لطمه های زیادی به اقتصاد و صنعت کشور وارد شد، نیروی انسانی کشورمان لطمه زیادی دید و در آن شرایط مجموعه های امدادی و بهداشتی نیروهای مسلح، مردم و کادر بهداشت و درمان در کنار هم قرار داشتند و فعال بودند.

وی افزود: امروز جمع شده ایم ضمن تقدیر از خدمات مجموعه بهداشت و درمان، طرح "مردم یاریِ" خدمات بهداشت و درمانی را آغاز کنیم.

خواجوئی نژاد تصریح کرد: با توجه به شرایط امروز و نیاز ضروری به بهداشت، همکاران از بهداری سپاه، نیروی انتظامی، ارتش و دانشگاه علوم پزشکی در مناطق محروم استان و حاشیه شهرها وارد عمل می شوند.

وی با اشاره به اینکه در شهرستان های جنوبی استان کرمان نیز همکاران جنوب فعالیت خواهند داشت، بیان کرد: طرح مردم یاری طی امروز و فردا در مناطق الله آباد و شهرک صنعتیِ کرمان و در تکاب و شهداد با حضور ۱۶ اکیپ چهار نفره اجرا خواهد شد.

معاون فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: در این طرح که به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس اجرا می شود، خدمات پزشکی، دندانپزشکی، داروئی، توزیع بسته های بهداشتی و لباس گرم، غربالگری کرونا و ... ارائه می شود.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام"موسی نورس" رییس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی استان کرمان نیز در این جلسه اظهار کرد: در زمان جنگ تحمیلی نیروهای مسلح ما علاوه بر دفاع از کشور، در هر جائی که نیاز بود، خدمت رسانی و کمک می کردند.

وی افزود: فرهنگ از خودگذشتگی فرهنگ عزت مند و ماندگار است و همان فرهنگی است که دشمنان سال های سال در پی نابود کردن و خاموش کردن آن هستند.

نورس تصریح کرد: تا زمانی که نیروهای مسلح ما با این نگاه خدمت می کنند و علاوه بر مسائل حوزه ماموریتی و کاری خود، در حوزه هایی مانند امداد و نجات ورود پیدا می کنند، مردم پشتیبان آنها خواهند بود.

رییس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی استان کرمان گفت: به فرموده مقام معظم رهبری نیروهای مسلح در حوزه خدمت رسانی پیشتاز هستند و این عزیزان در سال جاری در حوادثی که رخ داد، نخستین گروه های حاضر در صحنه بودند.

وی با بیان اینکه نیروهای مسلح علاوه بر انجام ماموریت خود در استان های مختلف، در حوزه معیشتی و کمک های مادی نیز به مردم یاری رسانده اند و باید این مسیر را ادامه بدهیم تصریح کرد: شهید حاج قاسم سلیمانی که مایه افتخار استان کرمان، کشور و جبهه مقاومت است، یکی از کارهای مهمش توجه به محرومان و نیازمندان بوده و بحمدلله ما امروز در این مسیر گام برمی داریم.

انتهای پیام

انتهای پیام