• شنبه / ۵ مهر ۱۳۹۹ / ۱۴:۲۱
  • دسته‌بندی: خراسان شمالی
  • کد خبر: 99070503402
  • خبرنگار : 50046

طی آیینی؛

مدیرکل امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری خراسان شمالی معارفه شد

مدیرکل امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری خراسان شمالی معارفه شد

ایسنا/خراسان شمالی طی آیینی با حضور معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار خراسان شمالی هادی رجایی نیا به عنوان مدیرکل امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری معارفه شد.

احمد برادران معاون سیاسی و امنیتی استانداری خراسان شمالی در این آیین گفت: ماموریت در هر مسئولیتی توفیق خدمت به مردم است.

به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان شمالی، وی با بیان اینکه در شرایط کنونی بخشی از مشکلات مردم با تلاش ما حل می شود، افزود: در رفتار سازمانی خود را به عنوان کارگزار دولت برای خدمت به مردم پذیرفته ایم.

وی با تاکید بر جاری بودن انگیزه خدمت به مردم در مسئولان، گفت: تنوع خدمت در وزارت کشور زیاد است و ما به عنوان نمایندگان دولت باید در حوزه های مختلف خدمت رسانی کنیم و ماموریت های سازمانی خود را به سرانجام برسانیم.

برادران انجام وظیفه در حوزه سیاسی را حساس توصیف کرد و گفت: برگزاری انتخابات در تراز نظام مقدس جمهوری اسلامی با مشارکت حداکثری مردم یکی از مهمترین مطالبات از حوزه امور سیاسی است.

 برادران حوزه کار و کارگری و احزاب را از دیگر مباحث مهم مربوط به حوزه امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری عنوان کرد.

در این آیین از خدمات مهردخت قوپرانلو قدردانی و هادی رجایی نیا به عنوان مدیرکل جدید امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری خراسان شمالی معارفه شد.

انتهای پیام