• شنبه / ۵ مهر ۱۳۹۹ / ۱۶:۵۴
  • دسته‌بندی: سینما و تئاتر
  • کد خبر: 99070503550
  • منبع : روابط عمومی برنامه

اعلام برنامه‌های جشنواره "تئاتر صاحبدلان"

اعلام برنامه‌های جشنواره "تئاتر صاحبدلان"

جدول کامل زمان بندی اجراهای مهر و آبان دهمین دوره تئاتر صاحبدلان منتشر شد.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی دهمین دوره تئاتر صاحبدلان، طبق این برنامه که از اول مهرماه اجراهای آن آغاز و تا ۲۰ آبان ادامه دارد؛ ۲۳ اثر نمایشی در سه گروه صحنه‌ای، محیطی و خیابانی در تهران و استان های به صحنه می‌رود.

طبق جدول منتشر شده اجرای آثار نمایشی دهمین دوره تئاتر صاحبدلان از اول مهر ماه ۹۹ مصادف با چهارم صفر ۱۴۴۲ هجری قمری با سه اجرا «شبیه سردار»، «دمام نوازی» و «فقط بخاطر تو»در محوطه تئاتر شهر و «او می‌آید» در ایلام آغاز به کار کرده است.

در ادامه این اجراها، اجرای نمایش«درعاشورا» به کارگردانی مهدی مقیمی از شب گذشته  ۴ مهر مصادف با ۷ صفر آغاز شد و تا ۱۱ مهر در محوطه تئاتر شهر ادامه دارد.

در جدول اجرای دهمین دوره تئاتر صاحبدلان در بازه زمانی اول  مهر  تا ۲۰ آبان ۲۳ اثر نمایشی آسمانی دیگر،او می آید،ایستاده چون سرو به تماشای خورشید،برقع، پولکه گردانی آذربایجان، خون رقصه،در عاشورا، دقایقی با رضا، دمام نوازی، زبان اشاره، ژنرال خورشید، سرخ او، سوگنامه، شبیه سردار، شور و شعور، فقط بخاطر تو، کابوسهایی که خواستند رویا شوند، کوچه نقاش ها، مجنون  لیلی، نجوای عزازیل، ننه سربخش، وقتی سخو می شمارد و هشت به صحنه می‌رود.

انتهای پیام