• شنبه / ۵ مهر ۱۳۹۹ / ۲۱:۲۳
  • دسته‌بندی: آذربایجان شرقی
  • کد خبر: 99070503670
  • منبع : دادگستری آذربایجان شرقی

رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی:

معیار و ملاک عمل مسئولان برای خدمت به مردم، خانواده شهدا باشد

معیار و ملاک عمل مسئولان برای خدمت به مردم، خانواده شهدا باشد

ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی با بیان این‌که معیار و ملاک عمل مسولان برای خدمت به مردم باید خانواده شهدا باشند، گفت: مکلف هستیم به محضر تمام خانواده شهدا و جانبازان برسیم و از آن‌ها قدردانی کنیم.

موسی خلیل اللهی در دیدار با خانواده شهید محمدرضا فخیمی شهید مدافع حرم، با بیان این‌که در مقابل کسانی که فرزندان خود را در راه دفاع از میهن اسلامی فدا کردند، مدیون هستیم، اظهار کرد: دستگاه قضایی استان در راستای تحقق اهداف شعائر شهدا خود را متعهد به تامین امنیت و آرامش مردم می‌داند.

وی افزود: شهدا و ایثارگران با تاسی از مکتب ائمه معصومین(ع) و به ویژه عشق به سید الشهدا(ع) جان خود را برای دفاع از اسلام فدا کردند.

رئیس کل دادگستری استان آذربایجان شرقی با بیان این‌که خدمت به خانواده شهدا بالاترین اجر و پاداش را دارد، بیان کرد: مکلف هستیم به قدردانی از خانواده شهدا و جانبازان هستیم، چرا سختی‌های ایثارگران و جانبازان طی چندین سال به هیچ شکلی قابل جبران نیست.

به نقل از روابط عمومی دادگستری کل آذربایجان شرقی، وی با اشاره به این‌که معیار و ملاک عمل مسولان برای خدمت به مردم باید خانواده شهدا باشند، خاطرنشان کرد: خانواده شهدا حق بزرگی بر گردن همه ملت دارند.

انتهای پیام