• یکشنبه / ۶ مهر ۱۳۹۹ / ۱۰:۱۹
  • دسته‌بندی: زنجان
  • کد خبر: 99070603926
  • خبرنگار : 50295

کرونا، فرصت مناسبی برای استفاده از ظرفیت فضای مجازی

کرونا، فرصت مناسبی برای استفاده از ظرفیت فضای مجازی

ایسنا/زنجان معاون امور جوانان اداره‌کل ورزش و جوانان استان زنجان گفت: اجرای برنامه در بستر فضای مجازی، مخاطب وسیع‌تری را در برمی‌گیرد.

لیلا کریمی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: «ازدواج TV» و «جوان TV» با توجه به شیوع ویروس کرونا و نبود امکان برگزاری برنامه‌های حضوری به مناسبت هفته جوان و ازدواج افتتاح شد، ولی اهداف این دو رسانه همواره دنبال می‌شود.

وی افزود: رسانه و فضای مجازی با وجود مضراتی که دارد، ظرفیت‌ها و امکاناتی را نیز در اختیار ما می‌گذارد که می‌توانیم بهدرستی از آن‌ها استفاده کنیم.

معاون امور جوانان اداره‌کل ورزش و جوانان استان زنجان تصریح کرد: اینترنت در بیشتر مناطق وجود دارد و برگزاری برنامه‌های مختلف در بستر فضای مجازی جامعه، مخاطب وسیع‌تری را در برمی‌گیرد که با اجرای برنامه در «جوان TV» توانستیم نتایج خوبی را دریافت کردیم.

کریمی با بیان اینکه «جوان TV» به بیان مسائل مربوط به حوزه جوانان می‌پردازد و ارتباط دو سویه بین مسئولان و جوانان برقرار کرده است، ادامه داد: مسئولان کمک‌کننده و هموارکننده راه جوانان هستند و خود جوانان نیز باید در راستای دست‌یابی به اهداف‌شان تلاش کنند که تاکنون بخشی از وعده مسئولان در مصاحبه‌های «جوان TV» محقق شده ‌است.

این مسئول با اشاره به اینکه «جوان TV» به عنوان جزئی از عملکرد شاخص جوانان کشور در ایام کرونا انتخاب شد، عنوان کرد: در کنار پرداختن به مسائل مربوط به ازدواج جوانان، استفاده از ظرفیت مراکز مشاوره‌ای و تشکیل مجمع خیرین ازدواج از برنامه‌های «ازدواج TV» است.

انتهای پیام