• یکشنبه / ۶ مهر ۱۳۹۹ / ۱۱:۱۱
  • دسته‌بندی: فوتبال، فوتسال
  • کد خبر: 99070604019
  • خبرنگار : 71617

یوسفی:‌ استقلال توان برد پاختاکور را نداشت/ نیمکت‌ آبی‌ها آینده‌ای ندارد

یوسفی:‌ استقلال توان برد پاختاکور را نداشت/ نیمکت‌ آبی‌ها آینده‌ای ندارد

یک بازیکن پیشین استقلال می‌گوید آبی‌پوشان مقابل پاختاکور ازبکستان، شرایط مساعدی برای پیروزی در این مسابقه نداشتند.

محسن یوسفی، بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال در گفت‌وگو با ایسنا، درباره شکست آبی‌پوشان مقابل پاختاکور ازبکستان در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا گفت:‌ از زمانی که سوت بازی زده شد، توپ و میدان به طور کلی دست تیم پاختاکور بود و عملا استقلال اختیار بازی را به حریف داده بودند. استقلال شرایطی که مقابل الاهلی داشت را در این بازی به هیچ عنوان نداشت. نمی‌دانم در این سه روز چه اتفاقاتی افتاد که استقلال این‌طور بازی کرد. به نظر من غیر از دقایق آخر بازی که اجتناب‌ناپذیر است، آبی‌پوشان در بقیه دقایق مسابقه، نتوانستند عملکرد خیلی خوبی داشته باشند.

او ادامه داد:‌ به نظر من یک پنالتی حق تیم استقلال بود و اگر آن پنالتی گرفته می‌شد، شرایط بازی کاملا تغییر می‌کرد اما اگر بخواهیم مجموع شرایط را در نظر بگیریم، استقلال از وضعیت خیلی خوبی برخوردار نبود و پاختاکور اگر هوش بیش‌تری به  خرج می‌داد، می‌توانست گل‌های بیش‌تری به ثمر برساند. علی کریمی کاملا در این بازی تحت نظر قرار گرفته شده بود و به خاطر بازیکنان قدرتی پاختاکور، نتوانست عملکرد ایده‌آل خود را ارائه دهد البته یک ضربه کاشته را گل کرد که آن هم به خاطر توانایی‌هایی فردی‌اش بود.

یوسفی افزود: هافبک‌ها نتوانستند عملکرد خوبی داشته باشند. در گل دوم،‌ مدافعان اشتباه فاحشی داشتند. مدافعان در این بازی‌های بزرگ معمولا این اشتباهات را می‌کنند. استقلال در این مدت این‌قدر حاشیه داشت که با صعودش به مرحله حذفی ما را خوشحال کرد و امیدوار شده بودیم،‌ با اتفاقاتی که برای الهلال افتاده بود، به مرحله بعدی نیز صعود کنیم اما استقلال تسلیم قدرت بدنی تیم پاختاکور شد.

این بازیکن پیشین استقلال خاطرنشان کرد: شاید اگر آقای نامجومطلق تیمش را به مرحله بعدی می‌رساند، می‌توانست امیدوار باشد که در نیمکت استقلال ماندگار می‌شود. الان با توجه به اتفاقاتی که افتاده است، نیمکت استقلال هیچ آینده‌ای ندارد. روحیه حرفه‌ای‌گری نه در کادر مدیریت و نه در بازیکنان است. شما از قیافه و رفتارهای بازیکنان می‌توانید ببینید که آن‌ها ۱۰۰ درصد توان خود را در بازی می‌گذارند. وقتی شما پیراهن استقلال را می‌پوشی باید تمام توان خود را بگذاری. با وجود این اتفاقات،‌ استقلال در حالی که حداقل مستحق یک جام بود، هیچ جامی به دست نیاورد.

انتهای پیام