• یکشنبه / ۶ مهر ۱۳۹۹ / ۱۱:۲۲
  • دسته‌بندی: خبر بازار
  • کد خبر: 99070604037
  • خبرنگار : 30054

ساترینو، خلاقیتی در حوزه الکترونیک خودرو

ساترینو، خلاقیتی در حوزه الکترونیک خودرو

آذین پارت به عنوان شرکت بازرگانی و توزیع از سال ۱۳۹۳ در مجموعه گروه آذین خودرو آغاز به فعالیت نمود و به عنوان تامین کننده اصلی قطعات تریم و تزیینات داخلی خودروهای ساخت داخل (گروه ایران خودرو و سایپا) و طرح ملی "خودروی تو ، خودروی نو" بویژه در بخش حمل و نقل عمومی مسافر درون شهری در گروه پژو، سمند و پراید با رویکرد نوسازی و بازسازی داخلی کابین درحال فعالیت است.

به گزارش ایسنا، بنابراعلام آذین پارت، این شرکت به واسطه شرکت های دانش بنیان در زمینه قطعات برقی و الکترونیکی حاضر در مجموعه گروه آذین خودرو، توسعه سبد محصولات تولیدی الکترونیکی هوشمند و نیز قطعات برقی و تجهیزات آپشن الکترونیکی خودرو را نیز در دستور کار خود قرار داد و برند ساترینو با نگاهی نو با هدف عرضه قطعات تخصصی در این حوزه متولد شد که با رویکرد جامع تر و بهتری نسبت رقبای خود در بازار ایران، فعالیت حرفه ای خود را آغاز نمود.

برند ساترینو علاوه بر قطعات برقی و الکترونیکی، بسیاری از آپشن های الکترونیکی جدید و خلاقانه خودرو را به بازار عرضه می دارد. آینه های برقی ساترینو پراید، آپشن جذاب و پر مخاطبی است که به صورت الکترونیکی طراحی و بدون نیاز به تغییر سیم کشی خودرو با نصب آسان، سهولت و لذت در رانندگی را هدیه می کند.

ساترینو با نگاهی نو در بسته بندی و کیفیت بالاتر نسبت به سایرین حاضر شده است. طیف گسترده محصولات تولیدی ساترینو حکایت از جامعیت و اقتدار این برند نسبت به رقبای دیگر است.

سبد محصولات برند ساترینو شامل موارد زیر می باشد:

. چراغ‌ها

. دسته سیم ها

. سنسورها

. آینه برقی

. وایرها

. کنترل حرارت

. غلطک‌ها

. کنسول‌

. صافی، فیلتر، درجه‌باک

. مکانیزم‌ها

. فیوزها

. داشبورد

همچنین شرکت آذین پارت با تعریف پروژه ملی (خودروی تو، خودروی نو) با توجه به شرایط فرهنگی و اقتصادی ایران و همچنین نگاهی به فرهنگ مصرف در کشور به عنوان زمینه ساز ایجاد فرهنگ درست مصرف قطعات تزئینی و همچنین بیدار کردن حس پنهان جامعه ایرانی شناخته می شود.

آذین پارت با شعار (حس نو شدن دوباره خودرو)، تامین و تولید تمامی قطعات داخلی کابین خودرو های ایرانی، از کف تا سقف و از داشبورد تا طاقچه عقب را سرلوحه کار خود قرار داده تا بتواند با ساخت بازارهای جدید در این صنعت، راهی آسان برای برطرف کردن نیاز مخاطبان ایرانی بوجود آورد.

این شرکت با پشتوانه بیش از ۱۵ شرکت مطرح تولیدی گروه آذین خودرو یکی از بزرگترین شرکت ها در زمینه قطعات داخلی (تریم) خودرو می باشد که با تولید، تامین و توزیع قطعات پلیمری، پوششی، تزئینی و تکمیلی خودروهای ایرانی و نیز تأمین کننده اصلی خط تولید خودروسازان داخلی (سایپا و ایران خودرو) نام خود را به عنوان پیشتاز این صنعت ثبت نموده است.

سایت آذین پارت www.azinpart.ir به عنوان عرضه کننده اختصاصی و بدون واسطه محصولات ۱۵ شرکت تولیدی گروه آذین خودرو با درگاه پرداخت امن و نیز با تمرکز بر ارائه کالاهای اصل و با کیفیت برای مشتریان عزیز، حس اطمینان از خرید قطعات اصلی را به ارمغان می آورد.

همچنین این شرکت به منظور تعامل و همکاری با بدنه بازار، و نیز ارتباط مستقیم با مخاطب، با تاسیس دفتری در نزدیکی بورس قطعات خودرو ( خیابان سعدی شمالی) گامی دیگر در جهت خدمات رسانی به مشتری ایرانی برداشته است.

نگاه آذین پارت از ابتدا تاکنون تامین بی واسطه و با کیفیت قطعات تزئینی و تریم داخلی خودرو (با سبد کالایی بیش از ۱۰۰۰ قطعه) برای جامعه مخاطب بوده تا بتواند با ایجاد ارزش افزوده و بوجود آوردن وفاداری مخاطب به خودروی خود، در این شرایط اقتصادی حس نو شدن دوباره خودرو را به مخاطب القا کند.

امروزه با تلاش های آذین پارت و نیز پشتیبانی گروه آذین خودرو، مصرف کننده ایرانی به راحتی می تواند با قیمت مناسب اقدام به نوسازی کابین خودرو خود نماید. این شرکت با داشتن ۸۰ نمایندگی در سطح کشور قدمی مثبت در جهت رفاه حال مشتریان  برداشته است.

خدمات آذین پارت بیشتر شامل خودروهای داخلی است اما با توجه به تعاملات برون مرزی، امکان تامین قطعات خودروهای خارجی به ویژه برلیانس و چانگان را نیز فراهم آورده است.

همچنین سبد محصولات آذین پارت شامل موارد زیر نیز می باشد:

لوازم تزیینی داخلی

. تودری ها

. اجزای تودری

. طاقچه عقب

. اجزای طاقچه

. غربیلک فرمان و اجزا

. آفتابگیر

. عایق سقف و اجزا

. داشبورد

. اجزای داشبورد

. قاب ستون

. کنسول وسط و اجزا

لوازم تزئینات و بدنه

. نوار لاستیکی و آبگیر

. عایق درب موتور

. سپر و اجزا سپر

. شلگیرها

. موکت صندوق عقب

. موکت کف اتاق

وبسایت شرکت آذین پارت: www.azinpart.ir

اینستاگرام شرکت آذین پارت: www.instagram.com/azinpart

تلگرام شرکت آذین پارت: www.telegram.me/azinpart

شماره تلفن: ۰۲۱۶۷۹۱۷

انتهای رپرتاژ آگهی