• یکشنبه / ۶ مهر ۱۳۹۹ / ۱۴:۲۷
  • دسته‌بندی: خراسان رضوی
  • کد خبر: 99070604361
  • خبرنگار : 50355

شهردار نیشابور:

حمله با چاقو به کارشناس شهرداری نیشابور با انگیزه شخصی بود

حمله با چاقو به کارشناس شهرداری نیشابور با انگیزه شخصی بود

ایسنا/خراسان رضوی شهردار نیشابور گفت: فردی با مراجعه به ساختمان اداری شهرداری نیشابور یکی از کارشناسان شهرداری را با چاقو مورد حمله قرار داد که البته علت این حادثه بحث کاری نبوده و موضوعی کاملا شخصی بوده است.

علی نجفی در گفت‌وگو با ایسنا عنوان کرد: صبح روز شنبه پنجم مهرماه،  فردی با مراجعه به ساختمان اداری شهرداری منطقه ۲ نیشابور یکی از کارشناسان شهرداری را با ضربات چاقو به شدت مجروح کرد.

وی ادامه داد: علت این حادثه به هیچ عنوان بحث اداری و کاری نبوده و موضوعی کاملا شخصی بین ضارب و مضروب بوده که ضارب بعد از ورود به داخل ساختمان شهرداری و پیدا کردن محل کار فرد مورد نظر، وارد دفتر کار این کارشناس شهرداری شده و با چاقو به وی حمله می‌کند.

نجفی خاطر نشان کرد: بلافاصله سایر همکاران در محل حاضر شده و فرد ضارب را کنترل کرده و با حاضر شدن نیروی انتظامی ضارب را به نیروی انتظامی تحویل می‌دهند.

شهردار نیشابور گفت:  کارشناس شهرداری که با ضربات چاقو به شدت آسیب دیده بود، فورا به بیمارستان حکیم نیشابور منتقل شد و بلافاصله مورد عمل جراحی قرار گرفت و در حال حاضر نیز حال عمومی وی رو به بهبودی است.

نجفی مطرح کرد: در این حادثه علاوه بر فرد مضروب یکی از همکاران که برای کنترل ضارب وارد صحنه شده‌ بود نیز از ناحیه انگشت آسیب دید.

انتهای پیام