• یکشنبه / ۶ مهر ۱۳۹۹ / ۲۱:۴۷
  • دسته‌بندی: خوزستان
  • کد خبر: 99070604614
  • منبع : نمایندگی خوزستان

افتتاح نمایشگاه دفاع مقدس در خوزستان

افتتاح نمایشگاه دفاع مقدس در خوزستان

ایسنا/خوزستان استاندار خوزستان در افتتاحیه نمایشگاه دفاع مقدس خوزستان بر الگو قرار دادن دوران جنگ تحمیلی از سوی نسل جوان برای دفاع از اسلام و انقلاب و کشور تأکید کرد.

غلامرضا شریعتی، استاندار خوزستان در حاشیه افتتاح نمایشگاه دفاع مقدس خوزستان که امشب ششم مهرماه برگزار شد، در جمع خبرنگاران گفت: با هماهنگی بنیاد شهید و بنیاد حفظ آثار و امور ایثارگران، قرارگاه کربلا و سپاه حضرت ولیعصر و نیروهای نظامی و انتظامی و هوانیروز امروز نمایشگاه چهل سالگی دفاع مقدس در خوزستان افتتاح شد.

به گزارش ایسنا، وی افزود: ان‌شاءالله ظرف یک تا دو روز آینده دستگاه‌های دولتی هم در این نمایشگاه نقشی را که در دفاع مقدس داشتند به نسل امروز و جوانان ارائه می‌دهند.

شریعتی با بیان اینکه نمایشگاه دارای محتوای خوبی است و قابلیت این را دارد که رشد پیدا کند و در روزهای آینده ادامه یابد، تصریح کرد: محتوای این نمایشگاه یادآور نقش همه مردم و بانوان در روزهای جنگ تحمیلی است که بسیار ارزشمند است. امیدوارم آن دوران برای نسل امروز و جوانان الگو باشد و در دفاع از انقلاب، اسلام و کشور پیشرو باشد که ان‌شاالله همین طور هم خواهد بود.

به گزارش ایسنا، آیین افتتاحیه نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس و مقاومت خوزستان با حضور استاندار خوزستان، سردار یوسفی، مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خوزستان و فرجیان، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خوزستان همراه بود. 

نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس و مقاومت خوزستان در مجتمع فرهنگی فجر با ۱۰ غرفه برای عرضه محصولات فرهنگی دفاع مقدس و ۱۰ غرفه ویژه نیروهای نظامی و نمایش تجهیزات و ادوات جنگی به مدت پنج روز برپا شده است. 

انتهای پیام