• دوشنبه / ۷ مهر ۱۳۹۹ / ۱۳:۰۳
  • دسته‌بندی: فوتبال، فوتسال
  • کد خبر: 99070705137
  • خبرنگار : 99999

مربی پاختاکور: به تیم‌های ایرانی عادت کردیم و این برای ما آوانس است

مربی پاختاکور: به تیم‌های ایرانی عادت کردیم و این برای ما آوانس است

مربی هلندی پاختاکور ازبکستان می گوید پرسپولیس سومین تیم ایرانی است که با آن تقابل خواهند کرد و به تیم‌های ایرانی عادت کرده اند و این برای آن ها آوانس است.

به گزارش ایسنا، پیتر هویسترا، مربی هلندی تیم فوتبال پاختاکور ازبکستان درباره قرعه‌کشی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در منطقه غرب اظهار کرد: هر چهار تیمی که به این مرحله رسیدند، واقعاً تیم های قدرتمند و از نظر کیفیت یکسان هستند. قبل از قرعه‌کشی برای ما فرقی نداشت با چه تیمی بازی می‌کنیم.


او در خصوص قدرت تیم پرسپولیس که حریف روز چهارشنبه پاختاکور خواهد بود، گفت: پرسپولیس تیمی قدرتمند است و روز گذشته السد را شکست داد. آن ها تیم خوبی هستند و قهرمان ایران شده‌ اند. ما برای تقابل با آن ها آماده هستیم. پرسپولیس سومین تیم ایرانی است که با آن ها تقابل خواهیم کرد و ما به تیم‌های ایرانی عادت کرده‌ایم و این برای ما آوانس است.

مربی تیم فوتبال پاختاکور درباره اینکه تیمش یک روز بیشتر از پرسپولیس استراحت خواهد کرد، اظهار داشت: بله، همینطور است. این یک تورنمنت ویژه است و ما آماده هستیم و از نظر فیزیکی نیز آماده خواهیم بود و از نظر ذهنی نیز خودمان را آماده می‌کنیم، چون برای این بازی اشتیاق زیادی داریم.

هویسترا درباره اینکه هتل آن ها با پرسپولیس یکی است، گفت: بله، در فوتبال همه باهم دوست هستیم و باید اینطور باشد، اما بازی متفاوت است و هر دو تیم دنبال برد هستند و یک بازی پرهیجان خواهد بود.

او درباره وضعیت سرمربی تیم پاختاکور که دچار کرونا شده است، گفت: او هر روز بهتر و بهتر می‌شود و از این نظر خوشحالیم. امیدوارم که ریکاوری او کامل شود و شاید او بتواند روز بازی جزو تیم باشد. اینجا به خوبی به او می‌رسند و معالجه او به خوبی انجام شده است.

مربی تیم فوتبال پاختاکور درباره وضعیت کرونا که باعث حذف تیم الهلال از لیگ قهرمانان آسیا شد و رعایت پروتکل‌ها در تیم خودش خاطرنشان کرد: اکنون زمان پاندمیک است و این نگرانی همیشه پشت سر ما قرار دارد. ما خیلی این مسئله را مدیریت کردیم. از روز اول در ازبکستان همه بازیکنان را از همه دور نگه داشتیم و باشگاه از نظر مدیریتی با این مسئله خوب برخورد کرد. به خصوص در همین مسابقات تمام کادرفنی و بازیکنان را مراقبت کردیم و به این کار ادامه می‌دهیم. کمیته برگزاری مسابقات هم در این رابطه خیلی به ما کمک کرده و تا اینجا خوب بوده است.

انتهای پیام