• دوشنبه / ۷ مهر ۱۳۹۹ / ۱۳:۱۱
  • دسته‌بندی: ورزش بانوان
  • کد خبر: 99070705155
  • خبرنگار : 71552

چرا کمیته المپیک دختران موج‌سوار را برای بازی‌های آسیایی ساحلی ثبت نام نکرده است؟

چرا کمیته المپیک دختران موج‌سوار را برای بازی‌های آسیایی ساحلی ثبت نام نکرده است؟

کمیته ملی المپیک دختران موج سوار را برای اعزام به بازی‌های آسیایی ساحلی ثبت نام نکرده است و حتی هنوز دلیل این اقدام کمیته مشخص نیست.

به گزارش ایسنا، فدراسیون انجمن‌های ورزشی مدعی است که برای حضور دو ورزشکار در رشته موج سواری بانوان برای بازیهای آسیایی ساحلی  تمام اقدامات را به موقع انجام داده است اما گویا نام دختران موج سوار در لیست ورزشکاران اعزامی ثبت نام نشده است.

به گفته نایب رییس بانوان فدراسیون انجمن‌های ورزشی هنوز کمیته ملی المپیک حتی پاسخ درستی در خصوص این اقدام نداده است. لیلا محمدیان نایب رییس بانوان فدراسیون انجمن‌های ورزشی می‌گوید که باید کمیته ملی المپیک پاسخی برای این اقدام ارائه دهد تا بتوان ورزشکاران و رسانه‌ها را قانع کرد.

محمدیان در این باره به ایسنا گفت: تقریبا یک ماه قبل رییس انجمن به من این موضوع را اطلاع داد. من از روابط بین‌الملل فدراسیون سوال کردم، تمامی نامه‌نگاری‌ها و اقدامات لازم از سوی فدراسیون درست و به موقع بوده است و مشکلی وجود نداشته است اما متاسفانه کمیته ملی المپیک جواب درستی به ما نمی‌دهد.

وی در ادامه گفت: من حتی رییس و نایب رییس انجمن را نزد طاهریان نایب رییس بانوان کمیته ملی المپیک فرستادم. او هم نامه ها را بررسی کرد و دید که مشکلی نیست. اما هنوز من به عنوان نایب رییس فدراسیون جوابی نگرفته‌ام که ببینم چه مشکلی وجود دارد. اگر دیر اقدام کردند یا نمی‌خواهند بفرستند علتش را بگویند. من هنوز جوابی نگرفته‌ام.

نایب رییس بانوان فدراسیون انجمن‌های ورزشی گفت: رییس انجمن موج سواری را به کمیته ملی المپیک فرستادم تا جواب بگیرد. باید ما جواب ورزشکار را بدهیم، ورزشکار در حال تمرین است، مدال قهرمانی آسیا دارد. باید بداند چرا به مسابقه اعزام نمی‌شود. باید یک جواب قانع کننده بدهند.

وی در پاسخ به این سوال که چند ورزشکار ثبت نام شده بودند گفت: برای بازی‌های آسیایی ساحلی دو خانم قرار بود اعزام شوند. در تعداد مشکلی نیست مشکل اینجاست که چرا کمیته ملی المپیک ثبت نام نمی‌کند. یک جواب قانع کننده باید بدهند تا من قانع شوم و بتوانم به ورزشکار و رسانه بگویم. متاسفانه هنوز جوابی نگرفته‌ام.

وی در پاسخ به این سوال که به مسائل مالی مربوط است؟ گفت: نه. چیزی نمی‌توانم بگویم. فدراسیون و انجمن‌ها مسائل مالی را خودشان حل می‌کنند. حمایت کننده‌ای هم ندارند. مهم این است که این ورزشکاران ثبت نام شوند. آن‌ها امتیاز دارند مدال آوردند و باید از مدال خود دفاع کنند.

انتهای پیام